برگزاری مراسم گرامیداشت سالروز بازگشت آزادگان به میهن/ تقدیر از آزادگان شاغل در وزارت کشور
مراسم گرامیداشت سالروز بازگشت اسرای دفاع مقدس به میهن و تجلیل از آزادگان شاغل در وزارت کشور ظهر روز شنبه ۲۷ مردادماه در وزارت کشور برگزار شد.
دکتر رحمانی فضلی به عنوان «نماینده ویژه رئیس جمهور در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» منصوب شد
رئیس‌ جمهور در حکمی دکتر عبدالرضا رحمانی فضلی را به عنوان «نماینده ویژه رئیس جمهور در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز» منصوب کرد.
رضایتمندی ۸۰ درصدی مردم از دستگاه های انتظامی، امنیتی و نظامی در حفظ امنیت/ لزوم جراحی عظیم در نظامات برنامه ریزی، اداری و پولی و بانکی
وزیر کشور گفت: بر اساس نظرسنجی که یکی از دستگاه‌ها انجام داده است ۷۴ الی ۸۰ درصد مردم از عملکرد دستگاه‌های امنیتی انتظامی و نظامی در ایجاد امنیت ابراز رضایت کردند و این نشان می‌دهد که امنیت برای مردم بسیار مهم است.
سفر وزیر کشور به استان اصفهان/ حضور در جمع سازمان های مردم نهاد و شرکت در نشست اعضای شوراهای تأمین شهرستان ها
وزیر کشور که به اصفهان سفر کرده است در مراسم گرامیداشت روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی از نشان خانه تشكل هاى مردم نهاد استان اصفهان رونمايى کرد.
قانون منع بكارگيرى بازنشستگان پس از ابلاغ اجرايى مى شود/ دولت مصمم به واگذارى بيشتر اختيارات به استانها است
وزیر کشور درباره اجرای قانون منع بکارگیری بازنشستگان در وزارت کشور گفت: این قانون هر زمانی که به ما ابلاغ شود، اجرا می شود لذا همه باید از قانون تبعیت کنیم.
افزایش تعداد سمن ها به ۱۴ هزار در کشور/ لایحه سمن ها تهیه و به دولت ارائه شده است
وزیر کشور گفت: این وزارتخانه به توصیه رئیس جمهور با تسریع اخذ مجوزها به گونه ای اقدام کرده که تعداد سمن ها از ۷ به ۱۴ هزار رسیده است.
رونمايى از نشان خانه تشكل هاى مردم نهاد استان اصفهان با حضور وزير كشور/ تقدير رحمانی فضلی از ١٠ تشكل و سازمان مردم نهاد برتر
وزیر کشور در همایش گرامیداشت روز ملی تشکل ها و مشارکت های اجتماعی ویژه تشکل های مردم نهاد استان اصفهان از ١٠ تشكل برتر مردم نهاد اين استان تقدير كرد.
نقش ایران در منطقه تعیین کننده و حیاتی است
وزیر کشور با بيان اينكه به اقرار دوست و دشمن، ايران نقشي تعيين كننده در منطقه خاورميانه دارد، گفت: حضور ايران در میان ملت هاي مسلمان و به منظور كمك به آنها صرفا به دعوت دولت هاي آنها انجام گرفته است.
بيشتر
  • عکس
  • فیلم
مرور اخبار استان ها
رويدادها
دیدگاه
بازديدها
تعداد بازديد اين صفحه: 12964546
تعداد بازديد کنندگان سايت: 116567896 تعداد بازديد زيرپورتال: 16423881 اين زيرپورتال امروز: 20644 سایت در امروز: 90136 اين صفحه امروز: 11488
logo-samandehi