چهارشنبه 4 ارديبهشت 1398   12:55:59
..
..
.
..

ویژه ها
141 شهر مشمول برگزاری انتخابات تمام الکترونیک شوراها
دستورالعمل فعالیت تبلیغاتی انتخابات در فضای مجازی
دستورالعمل تبلیغات انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری
دستورالعمل تبلیغات انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی
انتخابات، مشارکت سیاسی و منافع ملی
تعداد اعضای اصلی شوراهای اسلامی شهر در سراسر کشور
کلیات برنامه زمان بندی انتخابات پنجمین دوره شوراها ی اسلامی روستا
کلیات برنامه زمان بندی انتخابات پنجمین  دوره شوراها ی اسلامی شهر
کلیات برنامه زمان بندی برگزاری انتخابات اولین میاندوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی
کلیات برنامه زمان بندی انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری اسلامی ایران
انتخابات برگزار شده از اول انقلاب تا سال 96
آخرین اصلاحات قوانین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا- 11-10-95
آخرین اصلاحات قوانین انتخابات ریاست جمهوری- 11-10-95
اخبار برگزیده
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: کثرت حضور مردم از نقطه صفر مرزی تا پایتخت در انتخابات هم صدایی ملت بزرگ ایران را رقم زد به طوری که از نظر نوع نگاه به انتخابات 96 فاصله ای بین حضور ساکنان نقاط دور افتاده با مرکز کشور دیده نمی شود.
استاندار کرمانشاه با اشاره به مطرح شدن رای حلال و حرام پس از انتخابات گفت: حلال و حرام خدا تا ابد در دین مشخص شده و نمی توان چیز جدیدی به آن اضافه کرد این دست بردن در دین است هرچند رقبای آقای روحانی رای مبتنی بر فریب می خواستند به دست بیاورند اما آنچه از صندوق های رای به دست آمد رای مبتنی بر شعور مردم بود.
استاندار هرمزگان گفت: روز 29 اردیبهشت سه انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستاها و انتخابات میان دوره ای مجلس در غرب هرمزگان بدون مشکل خاص و نگران کننده ای برگزار شد.
سامانی از وصول نامه شورای نگهبان به وزارت کشور در خصوص تایید صحت انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در هر ٤ حوزه انتخابیه موضوع این انتخابات خبر داد.
هاشمی گفت: انتخابات محل رقابت بین مردم و نه رقابت حکومت با مردم است.
استاندار قزوین، مردم و رسانه ها را بهترین ناظران انتخاباتی دانست و گفت: انتخابات اخیر در استان یکی از با نظم ترین انتخابات بود و در کمال سلامت، رعایت قانون و امنیت برگزار شد.
استاندار خراسان رضوی گفت: تمامی گزارش ها اعم از هیات های اجرایی، فرمانداران، نمایندگان فرمانداران و هیاته ای نظارت در سطح این استان بر اصالت، صحت و سلامت کلیت انتخابات اخیر تاکید دارد.
استاندار خراسان جنوبی با اشاره به روند برگزاری انتخابات در فضایی سالم، شفاف و قانونمند، روز ۲۹ اردییهشت ۹۶در استان، تاکید کرد: نتیجه انتخابات را همه بپذیرند، تا این شیوه به فرهنگ عمومی در جامعه تبدیل شود.
اعضای ستاد انتخابات کشور