جمعه 29 شهريور 1398   14:44:03
آذربايجان غربي
1395/12/23 دوشنبهدکتر علیرضا رادفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی در سومین جلسه ستاد انتخابات استان اظهار داشت: تاکید ما بر صیانت از آرا مردم، برگزاری انتخابات سالم و قانونی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر علیرضا رادفر معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار و رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی در سومین جلسه ستاد انتخابات استان در محل سالن جلسات معاونت سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری اظهار داشت: تاکید ما بر صیانت از آرا مردم، برگزاری انتخابات سالم و قانونی است.
رادفر با اشاره به جلوگیری از دوقطبی شدن انتخابات افزود: اعضای ستاد انتخابات باید مراقب رفتار و کردار خود باشند تا شائبه طرفداری از جناح یا حزب خاصی مطرح نباشد.
رئیس ستاد انتخابات استان در این جلسه خواستار انجام پیش بینی های لازم برای استفاده از سامانه های الکترونیکی و مخابراتی در انتخابات پیش رو شد و تاکید کرد: تشکیلات دولتی و عمومی باید همکاری کامل را با ستاد انتخابات داشته باشند.
دکتر رادفر رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی در پایان بار دیگر بر رعایت اصل بی طرفی در انتخابات و اجرای قانونی آن برای فراهم ساختن زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات 29 اردیبهشت 96 تاکید کرد و سلامت برگزاری انتخابات را بسیار مهم خواند.
در این جلسه روسای کمیته های ستاد انتخابات استان گزارشی از روند فعالیتها ارائه دادند.

نسخه قابل چاپ