شنبه 30 شهريور 1398   23:11:45
آذربايجان غربي
1395/12/2 دوشنبهدومین جلسه ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی، ویژه دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی در اولین جلسه ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی گفت: اعضای ستاد انتخابات باید مراقب رفتار و کردار خود باشند تا شائبه طرفداری از جناح یا حزب خاصی مطرح نباشد.
در ادامه رئیس ستاد انتخابات استان آذربایجان غربی خواستار انجام پیش بینی های لازم برای استفاده از سامانه های الکترونیکی و مخابراتی در انتخابات پیش رو شد و تاکید کرد: تشکیلات دولتی و عمومی باید همکاری کامل را با ستاد انتخابات داشته باشند.
دکتر علیرضا رادفر در ادامه اظهارداشت:  مقام معظم رهبری ، ریاست محترم جمهور و مردم از ما می خواهند تا انتخابات را به صورت امن، سالم، با صداقت و نیت درست برگزار کنیم.
وی با تاکید بر اینکه با هر فردی که بخواهد خلاف رویه قانونی در انتخابات عمل کند، برخورد می شود، عنوان کرد: مهم این است، وظیفه شرعی، قانونی و ملی خود را انجام دهیم.
دکتر رادفر ادامه داد: اجرای دقیق قانون انتخابات و نظارت بر رفتارهای انتخاباتی گروه‌ها و جریان های سیاسی از جمله برنامه هایی است که در دستور کار ستاد انتخابات قرار دارد؛ امیدواریم با همکاری گروه‌های ذیربط و مشارکت حداکثری مردم تقویت وحدت ملی بیش از پیش شکل بگیرد.
رئیس ستاد انتخابات آذربایجان غربی در پایان اظهار داشت: برگزاری یک انتخابات پرشور، سالم و با مشارکت حداکثری هدف اعضاء ستاد انتخابات استان می باشد و همه توان خود را برای تحقق یک انتخابات سالم و پرشور بکار خواهیم گرفت.
 

نسخه قابل چاپ