چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:19:23
آذربايجان غربي
1396/2/24 يكشنبهصفرزاده: مردم در انتخابات باید با بصیرت و آگاهی و مطالعه بیشتر اصلح ترین فرد را انتخاب کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، صفرزاده صبح امروز در مراسم آغاز به کار دوره آموزشی با عنوان " کارگاه آموزشی تحقیق گزینشی " ویژه کارشناسان و مدیران هسته های گزینش استان ، به انتخابات پیش رو اشاره نمود و گفت : 29 اردیبهشت ماه روز گزینش و انتخاب اصلح است و مردم باید با بصیرت و آگاهی و مطالعه بیشتر اصلح ترین فرد را انتخاب کنند .
وی با بیان اینکه انتخابات موضوعی است که قدرت نظام از آن نشات می گیرد ، اظهار داشت : برای نشان دادن حمایت و پشتیبانی خود از نظام و انقلاب باید حضوری گسترده و پرشور در انتخابات داشته باشیم.
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به اهمیت برگزاری دوره آموزشی تحقیق اشاره نمود و افزود : برای انتخاب و گزینش بهترین ها برای خدمت به مردم باید دقت و تحقیق لازم انجام گیرد چرا که اگر فرد صالحی انتخاب شود هیچ گاه به بیت المال خیانت نکرده و بیت المال به دست نااهلان نمی افتد .
صفرزاده با بیان اینکه دولت در گزینش افراد ، نگرش جوان گرایی دارد ، گفت : انتخاب و گزینش افراد صالح و متعهد بر عهده نیروهای گزینش است بنابراین باید با خاطری آسوده و کسب اطلاعات دقیق و بیشتر برای انتخاب کارمندان متعهد برای خدمت رسانی تلاش شود.
این دوره آموزشی دو روزه با عنوان" کارگاه آموزشی تحقیق " ویژه کارشناسان و مدیران هسته های گزینش استان از امروز در سالن دانشگاه علوم پزشکی استان برگزار می شود . 
 

نسخه قابل چاپ