جمعه 29 شهريور 1398   15:05:05
اصفهان
1395/12/17 سه شنبهدکتر رسول زرگرپور در شورای مدیران استانداری اظهار داشت: به عنوان مجریان انتخابات وظیفه سنگینی بر عهده داریم و باید تلاش شود انتخابات، باشکوه، با ابهت و در سلامت و امنیت کامل برگزار شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ دکتر رسول زرگرپور در جلسه شورای مدیران استانداری اظهارداشت: از تلاش های معاونین، مدیران و پرسنل استانداری که علیرغم سال سختی که برای دولت و مردم در رابطه با حوادث طبیعی و انسان ساز و محدودیت های بودجه ای که در کشور وجود داشت شرایط را به خوبی کنترل نمودند تشکر می کنم.
استاندار اصفهان با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا و میاندوره ی مجلس شورای اسلامی در شهر اصفهان ،گفت: این سه انتخابات حائز اهمیت است و سرنوشت مدیریت کشور و مدیریت شهری رقم خواهد خورد و هر سه مهم و اساسی است.
رسول زرگرپورتاکید نمود: ما به عنوان مجریان انتخابات وظیفه سنگینی بر عهده داریم و باید تلاش شود انتخابات، باشکوه، با ابهت و در سلامت و امنیت کامل برگزار شود.
زرگرپور با تاکید بر اینکه باید فضای پرنشاط سیاسی در جامعه فراهم گردد،گفت: نباید کوچکترین خدشه ای به این فضا وارد شود و این امر از توصیه های مقام معظم رهبری و سیاست های دولت است و ما بعنوان مجریان انتخابات این وظیفه ی مهم را بر عهده داریم.
استاندار اصفهان با بیان اینکه مجریان انتخابات نباید در محافل  سیاسی ، جناحی و انتخاباتی شرکت کنند، گفت: باید محدودیت هایی در این خصوص صورت گیرد تا کوچکترین مشکلی ایجاد نشود.
زرگرپور با اشاره به اهمیت و کار بزرگ برگزاری انتخابات خواستار همکاری و هماهنگی همه ی دستگاه ها و ادارات با ستاد انتخابات شد و اظهارداشت: امکانات و تجهیزات در اولویت اول باید در اختیار ستاد انتخابات باشد.
استاندار اصفهان اظهارداشت: شکوه و ابهت انتخابات و حضور حداکثری مهم است و مدیران باید در راستای حضور حداکثری مردم در انتخابات تلاش کنند.


نسخه قابل چاپ