جمعه 29 شهريور 1398   14:52:37
البرز
1396/2/17 يكشنبهبا حضور معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما، استاندار البرز و جمعی از مسئولان، همزمان ۲۶ پروژه عمرانی صدا و سیمای البرز افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، صبح امروز یکشنبه طی مراسمی با حضور"سید حمید طهائی" استاندار البرز،" علی دارابی" معاون امور استانهای سازمان صدا و سیما،"علی دادی" معاون توسعه و فناوری اطلاعات سازمان صدا و سیما،"علی رامک"مدیرکل صدا وسیمای مرکز البرز،"نیک نژاد" قائم مقام مرکز البرز،"اعلمی"معاون رادیو البرز و جمعی از دیگر معاونان و مدیران صدا و سیما،بصورت همزمان 26 طرح عمرانی بصورت همزمان در کرج ،طالقان و ساوجبلاغ با اعتباری بالغ بر 36 میلیارد ریال به افتتاح رسید.
"سید حمید طهائی"،در آیین افتتاح پروژه های عمرانی صدا و سیمای مرکز البرز،با اشاره به حمایت های استانداری در تجهیز و توسعه ایستگاه های دیجیتال، با قدردانی از تلاش های صدا و سیمای مرکز البرز به رغم محدودیت ها و نوپا بودن در انعکاس و مخابره رویدادها استانی،  گفت: با وجود محدودیت سرفصل اعتبارات از یک میلیارد و 200 میلیون اعتباری که در نظرگرفته شده بود،مبلغ 600 میلیون به صدا و سیمای البرز تخصیص پیدا کرد.
وی در ادامه با قدردانی از تلاش های صدا و سیمای مرکز البرز در پوشش گسترده رسانه ای رویدادها،از معاون امور استانهای این سازمان نیز خواستار مساعدت ویژه شد.
طهائی افزود: از مدیرکل و مجموعه دست اندرکاران صدا و سیمای البرز که با بضاعت محدود نسبت به مخابره و پوشش رویدادها همکاری دارند مراتب قدردانی را دارم.
استاندار البرز در پایان از بسترهای مهیا برای انعکاس رویدادهای انتخابات خبر داد و گفت: استان آماده برگزاری انتخابات است و همکاری های خوبی با مرکز البرز برای انعکاس این حماسه ملی وجود دارد.
بر اساس این گزارش،با افتتاح این طرح ها 34 هزار نفر به جمع مخاطبان و بینندگان شبکه استانی البرز اضافه شد. در این مراسم رادیو نما ومرکز بهداشت صدا و سیمای البرز نیز افتتاح گردید.


نسخه قابل چاپ