چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:55:30
بوشهر
1395/12/19 پنجشنبهوزیر کشور با بیان اینکه در ۱۰ هزار شعبه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، گفت: تلاش شده با همکاری هیئت‌های نظارت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۱۰ هزار شعبه به صورت الکترونیکی برگزار شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، دکتر عبدالرضا رحمانی‌فضلی در بازدید از ستاد انتخابات استان بوشهر با بیان اینکه همه تمهیدات برای برگزاری 3 انتخابات فراهم شده است اظهار داشت: انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست‌جمهوری در سراسر کشورو همچنین انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی در 4 حوزه را پیش رو داریم.

وی با بیان اینکه هماهنگی‌های لازم و بین دستگاهی مربوط به نظارت انجام شده است، افزود: حوزه نظارت انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا بر عهده مجلس گذاشته شده و انتخابات ریاست جمهوری و مجلس شورای اسلامی هم نظارت آن بر عهده شورای نگهبان است.

وزیر کشور از تشکیل کمیته‌های مختلف برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور خبر داد و گفت: کمیته امنیتی تشکیل شده و در این راستا کمیته تبلیغات هم فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی با بیان اینکه 22 فروردین آغاز ثبت‌نام کاندیداهای ریاست جمهوری است، یادآور شد: ثبت نام انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی نیز از 30 اسفندماه آغاز می شود.

دکتر رحمانی فضلی اضافه کرد: برای برگزاری انتخابات 29 اردیبهشت، 200 میلیون برگ تعرفه آماده شده که به ستادهای انتخابات استانها ارسال می‌شود.

وزیر کشور با بیان اینکه تدارکات و پشتیبانی کارها در حال انجام است، تصریح کرد: ما در آمادگی کامل به سر می‌بریم که با حضور پرشور مردم در 29 اردیبهشت‌ماه انتخاباتی باشکوه و با کیفیت برگزار شود که قابل طرح در جهان باشد.

دکتر رحمانی‌فضلی با بیان اینکه در 10 هزار شعبه انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به صورت الکترونیکی برگزار می‌شود، گفت: تلاش شده با همکاری هیئت‌های نظارت در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در 10 هزار شعبه به شکل الکترونیکی برگزار شود تا در این زمینه اطمینان حاصل شود.

وی افزود: برگزاری این انتخابات به صورت الکترونیکی زمینه برگزاری انتخابات بعدی به صورت تمام الکترونیکی را فراهم می‌کند.

انتهای پیام/


نسخه قابل چاپ