شنبه 30 شهريور 1398   22:47:40
بوشهر
1396/2/18 دوشنبهمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت:انتخابات و حضور حداکثری مردم موجب اقتدار نظام می‌شود و لازمه این حضور ایجاد امید و نشاط در جامعه است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ عبدالکریم گراوند در آیین تجلیل از فرهنگیان شهرستان دشتی اظهار داشت: معلمان سرمایه‌های کشور هستند چراکه تربیت نسل آینده را بر عهده دارند.

معاون استاندار بوشهر تصریح کرد: هر جامعه ای که به آموزش و پرورش توجه ویژه ای داشته باشد می‌تواند با سرعت بیشتری به سمت توسعه و پیشرفت همه جانبه گام بردارد.

وی در ادامه افزود: وظیفه آموزش و پرورش تنها آموزش خواندن و نوشتن نیست بلکه تربیت و پرورش نسل آینده برای حضور موفق در جامعه نیز است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر با اشاره به قرار گرفتن در ایام تبلیغات دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، بیان کرد: این روزها شاهد هستیم که افراد به خاطر چند رای بیشتر دستاوردهای نظام را کمرنگ جلوه می‌دهند و این شایسته یک نظام اسلامی نیست.

گراوند با اشاره به اینکه باید در عملکردهای این دولت وضعیت زمان تحویل گرفتن مدیریت کشور را هم باید مد نظر قرار داد،گفت: توافق برجام، کنترل تورم و اجرای طرح تحول سلامت از جمله کارهای ارزشمند دولت تدبیر و امید بوده است.

 وی بیان کرد: قطعاً هر فردی که از شورای نگهبان تایید می شود صلاحیت قرار گرفتن در جایگاه ریاست جمهوری را دارد، اما پدیده ای که این روزها ما شاهد آن هستیم عدد سازی و ارائه آمار غیر واقعی است.

گراوند با بیان اینکه انتخابات و حضور حداکثری مردم موجب اقتدار نظام می‌شود و لازمه این حضور ایجاد امید و نشاط در جامعه است بیان کرد: نباید به خاطر اینکه به هر قیمتی پیروز میدان باشیم موجب شادی دشمنان شویم.

نسخه قابل چاپ