چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:54:38
بوشهر
1396/2/18 دوشنبهرئیس ستاد انتخابات استان بوشهر گفت: در برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در ۲۹ اردیبهشت، ۸۲۸ شعب اخذ رای در این استان مستقر می‌شود که ۱۵۹ شعب آن سیار است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ عبدالکریم گراوند در جلسه ستاد انتخابات که با حضور روسای ستادهای استانی کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در بوشهر با تبریک ولادت حضرت علی اکبر(ع) اظهار داشت: در سطح استان بوشهر 828 شعب اخذ رای خواهیم داشت که 159 شعب آن سیار خواهد بود.

وی افزود: همچنین از تعداد شعب مطرح شده 413 شعب شهری و 415 شعب روستایی فعال خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر با اشاره به اینکه هدف ما تحکیم پایه های نظام اسلامی است، تصریح کرد: در بحث انتخابات همه مسئولین و فعالین ستادهای کاندیدا یک نظر واحد و مشترکی داریم و آن مشارکت حداکثری مردم و حضور آحاد جامعه در پای صندوق های رای است.

گراوند گفت: تمامی ما مسئول هستیم که تلاش کنیم فضای بانشاط و رقابتی به همراه رعایت اخلاق در جامعه شکل بگیرد و زمینه مشارکت حداکثری را محقق سازیم.

معاون استاندار بوشهر بیان کرد: برگزاری انتخابات باشکوه و همراه با حضور حداکثری مردم باعث امنیت و آرامش کشور و واکسینه شدن نظام اسلامی در برابر ترفندهای دشمنان خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: حضور نماینده کاندیدای ریاست جمهوری در پای صندوق های رای استان بوشهر براساس هر شعب یک نماینده است که خواهشمندیم ستادها نمایندگان خود را در موعد مقرر معرفی نمایند.

گراوند یادآور شد: لازمه مشارکت حداکثری ایجاد شور و نشاط در ایام تبلیغات انتخابات است و باید در فضای انتخابات کنار رقابت های پرشور شاهد رعایت اخلاق و دوستی باشیم.

وی تاکید کرد: در راستای برگزاری انتخابات مبنای بنده اجرای دقیق قانون است و نباید سلیقه های شخصی را وارد کار نماییم.

گراوند با اشاره به اینکه فضای انتخابات باید به سمت آرامش و وحدت هدایت شود، افزود: بنرهای تبلیغاتی کاندیدا نباید خارج از محیط ستاد نصب شوند و اگر مواردی وجود دارد خود ستادها اقدام به برداشتن آن ها نمایند.

وی خاطرنشان کرد: با دستور روسای ستادهای استانی کاندیدای ریاست جمهوری به مسئولین ستادهای شهرستانی خود جهت هماهنگی با فرمانداری ها سفارشات لازم را داشته باشند.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر تاکید کرد: هیچ دستگاهی حق ندارد و مجاز نیست که امکانات دولتی را در اختیار ستادهای انتخاباتی کاندیدا قرار دهد.

گراوند اذعان کرد: در صورتی که تخلفی از سوی دستگاه ها مشاهده شود پیگیری و برخورد خواهیم کرد و در اجرای قانون هیچ تعارفی نخواهیم داشت و در برابر تخلفات با جدیت برخورد خواهد شد.

وی گفت: امیدواریم 29 اردیبهشت مردم با حضور حداکثری خود در پای صندوق های رای و با انتخاب آگاهانه سرنوشت خود و کشور را به خوبی رقم بزنند.

نسخه قابل چاپ