چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:20:27
بوشهر
1396/2/16 شنبهمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: انتخابات مایه آبرو، عزت و سربلندی کشور و یکی از مهمترین رویدادها در نظام جمهوری اسلامی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ عبدالکریم گراوند در شورای اداری شبانکاره اظهار داشت: مردم بهترین مرجع برای انتخاب اولویت بندی در کارها و پروژه ها هستند.

وی با اشاره به برگزاری نشست های توسعه بخش از ابتدای دولت تدبیر و امید در سطح استان بوشهر افزود: صحبت و پیشنهادهای افراد در این نشست ها باعث خروجی برنامه های خوبی در استان شده و برخی دیگر نیز در حال  تبدیل شدن به عمل است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران در دولت ها کارهای ارزشمندی صورت گرفته که باید مراقب باشیم به بهانه تبلیغات انتخابات دستاوردهای نظام را زیر سوال نبریم.

وی در ادامه با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات حساس ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بیان کرد: یکی از دستاوردهای انقلاب اسلامی نظام مبتنی بر رای بوده است.

گراوند با اشاره به اینکه تا قبل از تجمیع انتخابات به طور میانگین سالانه یک انتخابات در کشور برگزار می گردید، گفت: امروز افتخار می کنیم که از شخص دوم نظام تا مدیریت های محلی و منطقه ای با رای مردم انتخاب می شوند.

وی با اشاره به صحبت های رهبر معظم انقلاب در خصوص انتخابات اظهار داشت: انتخابات مایه آبرو، عزت و سربلندی کشور و یکی از مهمترین رویدادها در نظام جمهوری اسلامی است.

معاون استاندار بوشهر خطاب به کاندیدا و حامیان آنان گفت: در زمان تبلیغات نباید کلامی را بیان کنیم که موجب به چالش کشیده شدن امنیت شود و باید اخلاق اسلامی را سرلوحه فعالیت های انتخاباتی قرار دهیم.

نسخه قابل چاپ