جمعه 29 شهريور 1398   14:37:16
بوشهر
1396/2/14 پنجشنبهمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر گفت: حضور حداکثری و مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای برای توسعه پایدار و امنیت کشور بسیار تعیین کننده است و موجب سربلندی ایران اسلامی خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ عبدالکریم گراوند در بزرگداشت روز معلم در دلوار اظهار داشت: خداوند متعال اولین معلم بشریت بوده و پیامبران که فرستاده خداوند بوده اند  وظیفه هدایت انسانها را بر عهده داشته اند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر بیان کرد: هر جامعه ای که بخواهد به رونق و توسعه همه جانبه دست یابد لازمه آن توجه به جامعه فرهنگی ، آموزشی و پرورشی است که وظیفه‌ی آموزش نسل آینده را عهده دار هستند.

 وی تصریح کرد: زندگی بخشیدن به نسل آینده بر اساس داشتن آموزش و پرورش پویا و فعال است که برای تحقق آن  باید حمایت ویژه ای از فرهنگیان صورت گیرد.

گراوند خاطرنشان کرد: امروز تکریم و تعظیم به مقام بزرگ و ارزشمند معلم همان احترام به علم و دانایی است.

معاون استاندار بوشهر گفت: لازمه ارتقاء سطح علمی کشور  توجه به سیستم آموزش و پرورش است که دولت تدبیر و امید در این راستا با وجود مشکلات فراوان گام‌های ارزشمندی برداشته است.

گراوند  به دو انتخابات سرنوشت ساز پیشرو اشاره کرد و افزود: حضور حداکثری و مشارکت مردم در پای صندوق‌های رای برای توسعه پایدار و امنیت کشور بسیار تعیین کننده است و موجب سربلندی ایران اسلامی خواهد شد.

رئیس ستاد انتخابات استان بوشهر بیان کرد: ما برخوردار از نظامی هستیم که متکی بر رای مردم است و مسیر نظام از صندوق های رای تعیین می شود که ملت با حضور حداکثری و انتخاب آگاهانه خود مسیر پیشرفت و اعتلای ایران اسلامی را هموار  می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از جلوه های مردم سالاری دینی در نظام اسلامی،  برگزاری انتخابات است که به طور متوسط سالانه یک انتخابات در کشور برگزار می شود که در دنیا امری بی‌نظیر است.

معاون استاندار بوشهر خطاب به کاندیدا و طرفداران آنها عنوان کرد: همه ما باید مراقب باشیم که اخلاق اسلامی را فراموش نکنیم و انتخاباتی در تراز نظام برگزار نماییم که در آن اخلاق رعایت شود.

نسخه قابل چاپ