جمعه 29 شهريور 1398   14:44:08
تهران
1396/2/11 دوشنبهاستاندار تهران گفت: آنها که پیشتاز انقلابند باید زبان گویا باشند و اجازه ندهند وحدت در داخل کشور شکسته شود، در شرایطی که دنیای غرب انقلاب ایران را خطر جدی می داند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، نشست صمیمانه استاندار تهران با جانبازان استانداری همزمان با میلاد حضرت ابوالفضل العباس (ع) و روز جانباز برگزار شد.
سید حسین هاشمی در ابتدای نشست ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و روز جانباز گفت:‌ خدمت به مردم بالاترین نوع خدمت رسانی است که اگر صادقانه و خالصانه انجام شود اجر اخروی به همراه دارد به ویژه برای شهدا، جانبازان، اسیران و آزادگان که برای استقلال کشور زحمت کشیدند.
وی افزود:‌عزت امروز جمهوری اسلامی ایران در دنیا با عنایت خداوند،حضور ملت،رهبری امام راحل و مقام معظم رهبری به دست آمده است. 
هاشمی با اشاره به وضعیت نا امنی که اکثر کشورها به جز ایران با آن روبه رو هستند عنوان کرد:در بحران فعلی منطقه کشورمان با تکیه بر مکتب امام حسین(ع) و امام زمان(عج) امن ترین کشور منطقه است. 
استاندار تهران تاکید کرد: آنها که پیشتاز انقلابند باید زبان گویا باشند و اجازه ندهند وحدت در داخل کشور شکسته شود در شرایطی که دنیای غرب انقلاب ایران را خطر جدی می داند. 
وی با بیان اینکه لازم است هوشمندانه با مسایل دنیا برخورد کنیم تصریح کرد:تاکنون اعضاء حق وتو دار شورای امنیت یکبار هم به نفع ایران از حق وتو خود استفاده نکرده اند، اما حضور مردم پای صندوق ها و رآی آنها حق وتو ایران در مقابل استکبار و فشارها است.
هاشمی در پایان با تاکید بر رعایت اصل بی طرفی در برگزاری انتخابات افزود:‌باید تلاش کنیم شرایط حضور حداکثری مردم در انتخابات فراهم شود تا علاوه بر اینکه نظام و انقلاب بیمه می شود موجب شادی ارواح طیبه شهدا و امام راحل باشد.


نسخه قابل چاپ