چهارشنبه 27 شهريور 1398   17:20:24
تهران
1396/2/23 شنبهرییس ستاد انتخابات استان تهران گفت: ما به عنوان مجریان انتخابات این اطمینان را به همه ی شما می دهیم که از حقوق مردم و کاندیدا ها به یکسان دفاع کنیم و امیدواریم که این انتخابات هم زمینه اقتدار بیشتر جمهوری اسلامی را فراهم کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛  سید شهاب الدین چاوشی در نشستی که با حضور استاندار تهران و روسای ستادهای انتخابات ٦ کاندیدای ریاست جمهوری در تهران برگزار شد گفت: ستاد انتخابات استان تهران از ٦ ماه قبل فعال شده است و پس از اعلام افراد تایید صلاحیت شده انتخابات شوراها اکنون  به همراه فرماندار تهران از ستادهای انتخابات ٦ کاندید ریاست جمهوری در تهران بازدید کردیم.
وی با اشاره به ابلاغ مقررات مربوط به تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری به ستادها افزود:انتظار ما همانگونه که مقام معظم رهبری تاکید داشتند،تحقق مشارکت حداکثری مردم در انتخابات و حفظ امنیت عمومی جامعه است.
رییس ستاد انتخابات استان تهران تاکید کرد: انتظار داریم اعضای ستاد ها به گونه ای رفتار کنند که از هرگونه تحریک جامعه جلوگیری شود.
چاوشی گفت: تلاش می کنیم فرصت ها برای همه کاندیداها به طور یکسان توزیع شود و همه ی ٦کاندیدای ریاست جمهوری که از سوی شورای نگهبان به عنوان رجل سیاسی- مذهبی تایید شده اند برای ما به طور یکسان محترم هستند.
به گفته وی؛اگرستاد ها در چارچوب قوانینی که ابلاغ شده است فعالیت کنند ،تنش کمتری پیش خواهد آمد.
رییس ستاد انتخابات استان تهران گفت:ما به عنوان مجریان انتخابات این اطمینان را به همه ی شما می دهیم که از حقوق مردم و کاندیدا ها به یکسان دفاع کنیم و امیدواریم که این انتخابات هم زمینه ی اقتدار بیشتر جمهوری اسلامی را فراهم کند.
چاوشی همچنین در حاشیه این نشست در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بیش از ٦ هزار و ٣٠٠ صندوق و شعبه اخذ رای در استان تهران پیش بینی شده است گفت: ٩٧ هزار نفر در جریان انتخابات٢٩ اردیبهشت ماه به کار گرفته می شوند.
وی افزود: ستاد انتخابات استان تهران تمهیدات لازم را برای حفظ امنیت صندوقها به کار گرفته است.


نسخه قابل چاپ