چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:51:38
تهران
1396/2/23 شنبهاستاندار تهران گفت: قبل از نشست امروز ستاد انتخابات استان تهران از ستادهای انتخاباتی کاندیداها بازدید داشت و پس از آن نشستی با مسئولین ستادهای تهران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری برگزار کردیم تا هماهنگی‌های لازم در خصوص اجرای قانون انجام شود.
 به گزارش  پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید حسین هاشمی استاندار تهران در حاشیه جلسه دیدار نمایندگان ۶ کاندیدای ریاست جمهوری با استاندار در جمع خبرنگاران گفت: قبل از نشست امروز ستاد انتخابات استان تهران بازدید از ستادهای انتخاباتی کاندیداها داشت و پس از آن با مسئولین ستادهای تهران نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری نشستی برگزار کردیم تا هماهنگی‌های لازم در خصوص اجرای قانون انجام شود.
وی افزود: فرمانداران هم در این راستا با مسئولین ستادهای شهرستانی دیدار و رایزنی خواهند داشت.
هاشمی پیش بینی کرد که حضور مردم در این انتخابات حداکثری است و انقلاب را بیمه خواهند کرد.
استاندار تهران از قانونگرایی ستادهای انتخاباتی در استان تهران ابراز رضایت کرد و گفت: همچنین گله‌ای هم از سوی ستادهای انتخاباتی نسبت به اقدامات همکاران من در ستاد انتخابات استان تهران نداشتند.
وی همچنین در این جلسه با تاکید براینکه تلاش همه باید در راستای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای باشد افزود: تاکنون ستادهای انتخاباتی کاندیداها همکاری خوبی داشته و مشکل خاصی گزارش نشده است.


نسخه قابل چاپ