جمعه 29 شهريور 1398   14:38:07
تهران
1396/2/23 شنبهدر حاشیه نشست روسای ستاد کاندیداها؛ روحانی، رییسی، میرسلیم و قالیباف در استان تهران در جمع خبرنگاران به بیان نقطه نظرات خود در زمینه برگزاری انتخابات، فضای تبلیغات، مناظره ها و تبلیغات میدانی کاندیداها پرداختند.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ در حاشیه نشست روسای ستاد کاندیداها؛ روحانی، رییسی، میرسلیم و قالیباف در استان تهران در جمع خبرنگاران به بیان نقطه نظرات خود در زمینه برگزاری انتخابات، فضای تبلیغات، مناظره ها و تبلیغات میدانی کاندیداها پرداختند.

فضای مجازی در تبلیغات بیشتر از تبلیغات کاغذی پرهزینه کاربرد دارد
رییس ستاد انتخابات حجت الاسلام والمسلمین رییسی در استان تهران گفت: باید زمینه برگزاری انتخاباتی پرشور و پرشعور را فراهم کنیم.در استان تهران همچون سایر استانها رقابت ها سالم و گسترده است و آرامش و نشاط پیش می رود.همایش های حامیان آقای رییسی در استان تهران برگزار شده است و از مسئولان اجرایی و نظارتی نیز تقدیر می کنیم.

در حال حاضر فضای مجازی بیشتر از تبلیغات کاغذی پرهزینه به کار می رود و این نشان دهنده رشد و بالندگی جامعه است و اسراف در تبلیغات نتیجه عکس به دنبال دارد و با فرصت خوبی که صدا و سیما در اختیار کاندیداها گذاشته است افراط و تفریط در تبلیغات باید مدیریت شود.

ایجاد شور و هیجان انتخابات در شهر امری ضروری است
رییس ستاد انتخابات حجت الاسلام والمسلمین روحانی در استان تهران گفت:برای دستیابی به نتیجه حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رای در انتخابات شرایطی لازم است . خواست مقام معظم رهبری و همه دلسوزان نظام حضور همه مردم در انتخابات است و همه مردم فارغ از اینکه به چه کسی رای می دهند یک هدف را دنبال می کنند و آن انتخاب فردی اصلح برای اداره امور اجرایی کشور است و این پیام وحدت و همدلی شرکت در انتخابات است.همکاری دستگاه ها برای برگزاری انتخابات قابل تقدیر است از جمله برگزاری این نشست که نشان می دهد همه برای اعتلای جمهوری اسلامی وارد شده اند. استقبال مردم تاکنون خوب بوده است و اگر خواهان خلق حماسه هستیم باید چهره شهر تغییر کند هرچند فضای مجازی وجود دارد اما شور و هیجان انتخابات در شهر هم امری ضروری است البته باید به کارگران زحمتکشی که در پایان تبلیغات کار جمع آوری پوسترها و عکس ها را به عهده دارند توجه شود .برگزاری مناظرات تاکنون اشتیاق شرکت در انتخابات را افزایش داده است و نشان می دهد در تصمیم گیری مردم اثرگذار است و نظرسنجی ها نشان دهنده افزایش رغبت برای حضور مردم در انتخابات است.

مناظره ها فضای انتخابات را پر شور کرده است
رییس ستاد انتخابات قالیباف در استان تهران گفت:انتخابات مشق سیاسی مردم به ویژه برای جوانان و رأی اولی ها است.از کشورهایی هستیم که بیشترین انتخابات ریاست جمهوری، مجلس و شوراها را برگزار کردیم و این نشان دهنده وحدت جامعه است.مردم ایران ،به ویژه استان تهران مشارکت جدی در انتخابات پیش رو خواهند داشت و نشان می دهند در سرنوشت کشورشان جدی هستند.برگزاری مناظره های کاندیداها فضای انتخابات را تغییر داده و از فضای سرد قبل از مناظره نخست به شور انتخابات تغییر داده است و استفاده از فضای مجازی از کلانشهر تهران تا همه روستاهای کشور نشان دهنده این شور است و امیدواریم مناظره سوم هم شور و نشاط انتخابات را افزایش دهد.
از همه کارگران و زحمتکشان شهرداری تهران تشکر می کنیم و از ستادهای کاندیداها انتظار داریم از بهم ریختگی چهره زیبای شهر تهران در ایام تبلیغات جلوگیری کنند.
با وجود ظرفیت صدا و سیما نیاز به تبلیغات میدانی احساس نمی شود
رییس ستاد انتخابات میرسلیم در استان تهران گفت:از همه ظرفیت ها برای حضور حداکثری مردم در پای صندوق های رأی استفاده می کنیم و معتقدیم که اگر همه ستادها به قانون و دستورالعمل ها توجه کنند مشکلی پیش نخواهد آمد و همه در انتخابات حضور خواهند یافت.برگزاری مناظره ها برای تنویر افکار عمومی لازم است و به مردم برای انتخاب فرد اصلح کمک می کند .با توجه به ظرفیتی که صدا و سیما در اختیار کاندیداها قرار داده است نیازی به تبلیغات میدانی احساس نمی شود و می توانند برنامه های خود را از این تریبون به مردم برسانند. ستادهای کاندیداها در تبلیغات خود آرامش و پاکی فضای شهر را حفظ کنند.

 


نسخه قابل چاپ