جمعه 29 شهريور 1398   14:38:02
چهارمحال وبختياري
1396/2/3 يكشنبهاستاندار چهارمحال و بختیاری گفت: تمامی ۶ کاندیدای انتخابات رئیس جمهوری اسلامی ایران از عملکرد مطلوب و قابل قبولی برخوردارند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، قاسم سلیمانی دشتکی در جمع مردم بخش های باباحیدر و جونقان از توابع شهرستان فارسان چهارمحال و بختیاری تأکید کرد: در انتخابات باید عملکرد کاندیداها را مورد توجه و ارزیابی قرار دهیم.

وی پرهیز از وعده های بیهوده به مردم را از مهمترین وظایف کاندیداها دانست و افزود: در انتخابات به هیچ عنوان نباید شعارها را بپذیریم.

سلیمانی دشتکی تصریح کرد: به منظور انتخاب افراد شایسته و اصلح نباید زیر بار عوام فریبی برویم.

وی بیان داشت: حضور گسترده و پرشور مردم در پای صندوق های رای باعث ثابت شدن عظمت و قدرت جمهوری اسلامی در دنیا می شود.

استاندار چهارمحال و بختیاری اضافه کرد: دشمنان برای جلوگیری از حضور مردم در پای صندوق های رای و به منظور دلسرد کردن مردم از نظام جمهوری اسلامی برنامه های شوم فراوانی را در طول انقلاب اسلامی ایران طراحی و اجرا کرد.

وی عنوان داشت: البته مردم ایران با هوشیاری خود به رهبری امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری (مدظله العالی) توانستند با حضور به موقع در صحنه های مختلف تمامی این توطئه ها را خنثی و به سوی خود دشمنان هدایت کنند.

سلیمانی دشتکی در بخش دیگری از سخنان خود به درآمدهای نفتی ۷۰۰ میلیارد دلاری و صادرات روزانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار نفت دولت های نهم و دهم اشاره و اظهار کرد: این میزان درآمد در دولت یازدهم به ۸۰ میلیارد دلار و صادرات روزانه یک میلیون و سپس ۷۰۰ هزار بشکه نفت بوده است.

وی قیمت هر بشکه نفت در دولت های نهم و دهم را ۱۰۰ تا ۱۲۰ دلار و در این دولت بر اثر تحریم ها ۲۵ تا ۵۰ دلار دانست و ادامه داد: در ابتدای دولت یازدهم رشد اقتصادی منفی ۵.۷ درصد بوده و اکنون بین ۷ تا ۸ درصد شده است.

استاندار چهارمحال و بختیاری بیان کرد: تورم در دولت قبلی به ۴۳ درصد رسیده بود و اکنون به ۹ درصد کاهش یافت.

وی با اشاره به توسعه روابط خارجی دولت تدبیر و امید یادآور شد: اکنون بجز آمریکا و اسرائیل بقیه کشورهای دنیا برای همکاری با ایران آمادگی دارند.

سلیمانی دشتکی عنوان کرد: قبل از دولت یازدهم ۶ قطعنامه ظالمانه علیه جمهوری اسلامی اعمال شده بود که بعد از برجام تمامی آن ها باطل شد.

وی با اشاره به اجرای طرح تحول سلامت در دولت یازدهم اظهار داشت: ارتقای شاخص های بهداشت و درمان باعث تسریع در روند توسعه ای جامعه و بهبود وضعیت سلامت مردم شد.

استاندار چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: در دولت یازدهم برای جاده های استان ۶ هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال، یکهزار و ۷۰۰ میلیارد ریال برای گازرسانی و یکهزار و ۶۰۰ میلیارد ریال برای آبرسانی روستایی در این استان هزینه شده است.

وی گفت: دولت تدبیر و امید نقش مهم و ارزنده ای در راستای تسریع در روند توسعه همه جانبه و پویای مناطق غیربرخوردار کشور به ویژه چهارمحال و بختیاری داشته است.


نسخه قابل چاپ