شنبه 30 شهريور 1398   22:27:28
خراسان جنوبي
1396/2/20 چهارشنبهمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی که در دومین جلسه کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان سخن می گفت با بیان این مطلب، افزود: اطلاع رسانی نقش بسیار مهمی در ایجاد شور و نشاط انتخاباتی بر عهده دارد و در این بین رسانه ملی دارای نقش بسزایی است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ محمد حسینی، یکی از مهمتربن وظایف کمیته اطلاع رسانی را آگاه سازی عمومی دانست و تصریح کرد: در این زمینه تمامی جوانب و زمینه های کاری و اداری باید از سوی متولیان امر مورد توجه قرار گیرد.
رئیس ستاد انتخابات استان، خاطر نشان ساخت: آنچه که برای مقام معظم رهبری مهم و دارای اهمیت است مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است ؛ از این رو این امر باید به عنوان یک اولویت مهم و دغدغه اساسی مورد توجه برنامه ریزان و دست اندرکاران امر در زمینه برگزاری انتخابات قرار داشته باشد.
حسینی، با بیان اینکه همه ما باید در راستای افزایش مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنیم، افزود: با توجه به شرایط خاص کشور در ابعاد داخلی و بین المللی نیاز است که این مهم بیش از پیش مورد توجه و تاکید قرار گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان جنوبی ، با بیان اینکه مطابق با قانون انتخابات تمامی دستگاه های اجرایی باید با وزارت کشور در برگزاری انتخابات همکاری کنند ، افزود: خوشبختانه با اقداماتی که صورت گرفته مشکل خاصی تااین لحظه گزارش نشده است.
حسینی، به سابقه درخشان استان خراسان جنوبی در زمینه برگزاری انتخابات اشاره کرد و ادامه داد: انشاا... امسال نیز همچون سال های گذشته انتخاباتی سالم، باشکوه و با حضور گسترده مردم در پای صندوق های رای در این استان برگزار خواهیم کرد.
وی با اشاره به اینکه باید در جهت ایجاد فضای با نشاط انتخاباتی در استان تلاش کنیم، افزود: صداوسیما می تواند با ورود جدی به مباحث اطلاع رسانی و آموزش های عمومی در زمینه نحوه حضور افراد در پای صندوق های رای و انجام فرایند اخذ رای اقدامات جدی تری صورت دهد.

نسخه قابل چاپ