جمعه 29 شهريور 1398   15:19:08
خراسان جنوبي
1396/2/18 دوشنبهمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی که در جلسه ستاد انتخبات استان سخن می گفت، با بیان این مطلب ، افزود: با توجه به تاکید رهبری مبنی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات، تلاش همه مجریان انتخابات فراهم آوردن شرایطی است که انتخابات به بهترین وجهی برگزار شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ محمد حسینی گفت: برای اینکه این خواسته رهبری عملی گردد، طبیعتاً شورو هیاهوی انتخاباتی ایجاد خواهد شد، ازاینرو دقت گردد قوانین و ضوابط خصوصاً در فضای مجازی رعایت شود.
رئیس ستاد انتخابات استان ، با اشاره به فرصت جدیدی که فضای مجازی در اختیار کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا قرار داده است اضافه کرد: فضای مجازی هم فرصت جدیدی است و هم تهدیدات جدیدی را به همراه دارد، پس ضروری است تهدیدات با تدابیر پیش بینی شده از بین بروند و فرصت های پیش رو تقویت شوند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به برگزاری انتخابات تمام الکترونیک در شعب رای گیری انتخابات شورای شهر بیرجند، تصریح کرد: موضوعی که در این زمینه اهمیت دارد، آموزش تخصصی و عمومی برگزاری انتخابات تمام الکترونیک است تا در کمترین زمان ممکن، بهترین نتیجه حاصل شود.
حسینی، خاطر نشان کرد: موضوعاتی از قبیل اطلاع رسانی و بحث خبر، تدارکات، حقوقی و امنیت با محوریت و برنامه ریزی هیات های اجرایی شهرستان ها انجام گیرد.
وی با اشاره به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از همه شهرداریهای سطح استان خواست تا همکاری لازم با مجریان برگزاری انتخابات در بحث تامین وسیله نقلیه را داشته باشند.
بر پایه این گزارش، در جلسه ستاد انتخابات استان که به ریاست معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری خراسان جنوبی برگزار شد، مسئولین کمیته های ذی ربط گزارش عملکرد حوزه مربوطه را تشریح کردند.

نسخه قابل چاپ