جمعه 29 شهريور 1398   14:54:23
خراسان جنوبي
1396/2/24 يكشنبهاستاندار خراسان جنوبی از ستادهای انتخاباتی کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری بازدید کرد و ضمن تشکر از زحمات آنان ، بر تلاش بیشتر در چند روز آینده برای افزایش مشارکت مردم تاکید کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید علی اکبر پرویزی، به نقش مهم ستادهای انتخاباتی در برگزاری انتخابات اشاره کرد و افزود: ستادهای انتخاباتی نقش مهمی در ترغیب مردم برای حضور در انتخابات بر عهده دارند.

وی با بیان ایتکه در امر تبلیغات انتخابات نباید سخت گیری شود، افزود: باید زمینه های حضور مردم و تشویق و ترغیب آنان برای حضور در پای صندوق های رای بیش از پیش فراهم شود.

پرویزی، یکی از مهمترین خواسته های رهبر معظم انقلاب را افزایش مشارکت دانست و تصریح کرد: همه ما باید تلاش کنیم تا هرچه بیشتر زمینه های مشارکت مردم در انتخابات پیش رو فراهم شود چرا که این امر نقش بسیار مهمی در تقویت مولفه های امنیتی در داخل و خارج دارد.

وی برگزاری انتخابات سالم، قانونمند و با شکوه را مورد تاکید جدی قرار داد و افزود: برگزاری انتخاباتی در تراز نظام و انقلاب اسلامی با مشارکت حداکثری مردم در ابعاد داخلی و بین المللی دارای برکات و آثار بسیار مناسبی خواهد بود.

این گزارش حاکیست؛ استاندار خراسان جنوبی دقایقی قبل با حضور در ستادهای مرکزی آقایان دکتر حسن روحانی، سید ابراهیم رئیسی و محمد باقر قالیباف از نزدیک با روسای ستادهای کاندیداها دیدار کرد و ضمن عرض خداقوت از زحمات آنان تقدیر و تشکر کرد.

این گزارش حاکی است مقام عالی دولت به ستاد آقای میرسلیم هم مراجعه و به دلیل آماده نبودن ستاد بازدید از ستاد این کاندیدا به وقت دیگری موکول شد.


نسخه قابل چاپ