شنبه 30 شهريور 1398   22:33:54
خراسان شمالي
1396/2/14 پنجشنبهرئیس هیات بازرسی وزارت کشور گفت: استان خراسان شمالی از آمادگی لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و قانونمند برخوردار است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، وجه الله خدمتگرار  با حضور در برنامه ی شب های اترک استان اظهار داشت: هیات های اجرایی و نظارت استان رعایت موازین قانونی را در دستور کار خود قرار داده اند و خوشبختانه استان تمهیدات لازم برای برگزاری انتخاباتی با شکوه و با مشارکت حداکثری مردم را فراهم نموده است.
خدمتگزار افزود: برای تمام شعب اخذ رای در سراسر کشور حدود 60 هزار بازرس پیش بینی شده است و آنان آموزش های لازم و کافی را دیده اند.
وی ادامه داد: هیئت های بازرسی در سطح کشور انتخاب شده اند و موارد قانونی لازم و مورد توجه برای آنان ارسال شده است.
وی تاکید کرد: دستورالعمل تبلیغات انتخاباتی به همه استان ها ابلاغ شده است و باید رصد شود که همه رفتارها در مدار قانون باشد.
خدمتگزار افزود: هیات های اجرایی و نظارت بر انتخابات از آراء مردم در صندوق های اخذ رای به عنوان حق الناس پاسداری خواهند نمود.
وی عنوان کرد: فضای همدلی و یکپارچگی برای برگزاری انتخاباتی باشکوه برقرار است و امیدوارم مردم در کمال آرامش کاندیداها را ارزیابی کرده و در 29 اردیبهشت با آمدن به پای صندوق های رای شخص مورد نظر را انتخاب نمایند.


نسخه قابل چاپ