شنبه 30 شهريور 1398   22:35:48
خوزستان
1396/1/30 چهارشنبه کارگاه آموزشی فرماندهان انتظامی، فرمانداران، بخشداران به منظور فرآیند غیر امنیتی کردن پدیده‌های اجتماعی در روز چهارشنبه 30 فروردین ماه در سالن شهید هاشمی استانداری خوزستان برگزارشد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات استان در این جلسه که به منظور تبیین راهکارهای ایجاد فضای مناسب انتخاباتی تشکیل شد دکتر علی حسین حسین زاده رئیس ستاد انتخابات استان ضمن تاکید بر برگزاری انتخابات سالم با مشارکت حداکثری و پرشور مردم در استان، آموزش مجریان را امر مهم در حصول به این هدف دانست.
حسین زاده با بیان اهمیت آموزش در امر انتخابات، تصریح کرد: در جهت حرکت در راستای قانون و آشنایی مجریان در اتخاذ تمهیدات لازم انتخاباتی – امنیتی، برنامه آموزشی ویژه‌ایی تدارک داده شد که براساس این دوره ها، مجریان بتوانند تدابیر برنامه ریزی مناسب و لازم را داشته باشند.
شایان ذکر است بمنظور هر چه بمنظور برگزار کردن انتخابات پیش روی نشست های ادواری در شهرستان ها نیز با حضور کمیته های ستاد انتخابات با هدف ارتقاء سطح دانش، بررسی ظرفیت ها و آسیب شناسی نارسائی ها نیز در حال انجام است.
پنجمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا 29 اردیبهشت ماه 96 همزمان با دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می شود.

نسخه قابل چاپ