جمعه 29 شهريور 1398   15:27:32
زنجان
1396/2/22 جمعهفرماندار ابهر دعوت مردم به حضور گسترده در انتخابات را از وظایف مسئولان برشمرد و گفت: کسانی که کشور را دوست دارند بدانند که به طور حتم حضور غیورانه آنها در انتخابات موجب ناامیدی همه دشمنان ایران عزیز می شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ علی حیدری در مراسم تجلیل از جوانان برتر شهرستان ابهر که به مناسبت هفته جوان برگزار شده بود، اظهار کرد: دولت یازدهم حضور جوانان در جامعه را به منزله فرصت تلقی می کند و تلاش شده فضای مناسبی برای فعالیت آن‌ها فراهم شود.
وی به انتخابات پیش‌رو اشاره کرد و با "حق‌الناس" دانستن رای مردم، تصریح کرد: وظیفه همه مسئولان است که مردم را به حضور فعال و پرشور در انتخابات دعوت کنند.
نماینده عالی دولت در شهرستان ابهر، همچنین به بیان برخی از دستاوردهای دولت تدبیر و امید در کشور اشاره و بیان کرد: در حوزه های مختلف اقتصاد، صنعت و بیمارستان اقدامات بسیاری در کشور و به دنبال آن در شهرستان ابهر انجام شده و امید است این اقدامات شایسته با همکاری و همراهی همه مدیران ادامه یابد.
وی خاطر نشان کرد: علیرغم محدودیت های مالی دولت، اعتبار مورد نیاز جهت تکمیل پروژه ورزشگاه 3 هزار نفری ابهر که احداث آن از سال ها قبل آغاز شده بود، تامین شده و این ورزشگاه بزودی در ابهر به بهره برداری می رسد.
گفتنی است؛ شهرستان ابهر دارای 40 هیئت ورزشی فعال بوده و بیمه های ورزشی در این شهرستان 13 درصد رشد داشته است.

نسخه قابل چاپ