چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:30:39
زنجان
1396/2/23 شنبهموسوی به لزوم تلاش برای تحقق مشارکت حداکثری در انتخابات تاکید کرد و گفت: امنیت و اقتدار کشور به تحقق مشارکت فراگیر مردم در انتخابات گره خورده و صفوف به هم فشرده شهروندان پای صندوق های رأی، تضمین کننده امنیت، آرامش و ارتقای اعتبار بین المللی نظام و انقلاب است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید بیوک موسوی در جلسه شورای مدیران ثبت احوال استان با بیان اینکه امنیت و آرامش کنونی کشور را مرهون و مدیون خون شهدا هستیم، اظهار کرد: در حال حاضر ایران به لحاظ امنیت و اقتدار، بهترین شرایط را در خاورمیانه دارد.
وی با اشاره به ناامنی ها موجود در منطقه، افزود: در یک چنین منطقه نا امنی، جزیره امنی ساختن کار بسیار سخت و مشکلی است؛ اما این مهم با مجاهدت های خاموش نیروهای اطلاعاتی و مرزبانی در گمنامی انجام می شود.
موسوی با بیان اینکه خون شهدا موجب قوت و قدرت ماندگار نظام جمهوری اسلامی شده است، افزود: همه مردم و بخش های نظام در ایجاد این امنیت و اقتدار دخیل و سهیم هستند.
وی ادامه داد: متاسفانه جریان اجرایی و اداری کشور در دولت گذشته از مسیر و ریل خودش خارج شد و سرمایه های زیادی به خاطر ناآزمودگی و ناکارآمدی افراد از بین رفت.
وی به ضرورت وجود تخصص، تجربه، کاردانی و کاربلدی افراد در انجام امور اجرایی تاکید کرد و گفت: آنچه در دولت گذشته به وقوع پیوست، ناشی از نوع مدیریت حاکم بر مجموعه اجرایی کشور بود که با وجود پول های سرشار، همتی برای بهبود شرایط انجام نشد.
موسوی پرهیز از سیاه نمایی و امیدآفرینی در سطح جامعه را امری ضروری خواند و افزود: نامزدهای انتخاباتی به جای القای فضای یاس و نامیدی، باید در ایجاد امید به مردم از هم سبقت بگیرند.  
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری زنجان با قدردانی از تلاش ها و اقدامات کارکنان مجموعه ثبت احوال در استان، گفت: کارکنان این مجموعه همواره بار سنگینی از کارها را در ایام انتخابات بر دوش دارند.
مدیرکل ثبت احوال استان زنجان نیز در این جلسه به مجموعه فعالیت ها و اقدامات این سازمان در استان اشاره کرد و گفت: پایگاه جمعیتی ثبت احوال، مهم ترین پایگاه اطلاتی در این زمینه در کشور است که به صورت تمام وقت در خدمت دستگاه های اجرایی مختلف است.
سید علی شفیعی افزود: با تهیه و تامین زیرساخت های مورد نیاز، زمان صدور کارت ملی هوشمند برای شهروندان در حال حاضر به 45 روز کاهش یافته است.
 

نسخه قابل چاپ