چهارشنبه 27 شهريور 1398   17:13:45
زنجان
1396/2/18 دوشنبهاستاندار زنجان، هر برگ رای را ضامن اقتدار و عزت نظام جمهوری اسلامی ایران برشمرد و گفت: بسیاری از دشمنان در تلاش اند تا از میزان مشارکت مردم در انتخابات بکاهند و در این راستا به ایجاد یاس و ناامیدی در جامعه می پردازند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ اسداله درویش امیری در مراسم افتتاح مرکز جامع خدمات سلامت روستای دستجرده شهرستان طارم که با حضور نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری زنجان، فرماندار طارم و جمعی از مدیران استانی و شهرستان برگزار شد، وجود رقابت در برگزاری انتخابات را امری طبیعی و مطلوب دانست و یادآور شد: نباید رقابت های انتخاباتی با بداخلاقی، دروغگویی، تهمت و افترا آلوده شود.
وی با اشاره به اینکه رئیس دولت دوازدهم موظف است بر اساس برنامه ششم توسعه، کشور را مدیریت نماید، خاطر نشان کرد: اتخاذ تصمیمات و اقدام بر اساس برنامه ریزی در کشور، نتایجی همچون عزت، اقتدار و توسعه نظام و پیشرفت اقتصادی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی را در پی خواهد داشت.
استاندار زنجان در بخش دیگری از سخنان خود، ایجاد مرکز و پایگاه شبانه روزی سلامت در روستاها را به منزله رساندن نعمت سلامتی بر سر سفره روستائیان دانست و اظهار کرد: بر اساس توافق انجام شده، 226 پایگاه سلامت در نقاط مختلف استان در دست احداث است که تعدادی از این مراکز به بهره برداری رسیده و باقی مراکز نیز تا پایان سالجاری تکمیل و راه اندازی خواهد شد.
مقام عالی اجرایی استان خاطر نشان کرد: روستائیان نیروهای مولد کشور محسوب می شوند و ایجاد مراکز درمانی و رفاهی برای روستائیان، کمترین اقدامی است که می توان به این مناطق و مردم ارائه نمود؛ لذا هیچ منتی بر روستائیان جهت ارائه این خدمات وجود ندارد.
درویش امیری سلامتی و امنیت را دو نعمت بزرگ الهی عنوان کرد و گفت: بر اساس روایات معصومین، اغلب مردم زمانی قدر این دو نعمت را می دانند که آنها را از دست داده باشند.
وی همچنین ضمن تبریک روز جوان، بر ضرورت ایجاد امید و نشاط اجتماعی در میان جوانان تاکید کرد و افزود: آینده ای سرشار از امید و موفقیت در پیش است و هیچ‌کس حق ندارد با نادیده گرفتن نیروی فعال جوان در جامعه، این قشر را دلسرد و مأیوس کند.
 

نسخه قابل چاپ