شنبه 30 شهريور 1398   22:38:42
زنجان
1396/2/23 شنبهفرمانده انتظامی استان زنجان گفت: ایجاد امنیت پایدار، تضمین ماندگاری، عزت و اقتدار نظام و تقویت کارآمدی آن، از برکات حضور گسترده و آگاهانه مردم در پای صندوق های اخذ رأی در انتخابات است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سرهنگ علی آزادی در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور استاندار زنجان، معاون سیاسی امنیتی استانداری، رؤسای هیأت های نظارت بر انتخابات استان و شهرستان ها، فرمانداران و بخشداران برگزار شد، به لزوم توجه به اجرای دقیق قوانین و مقررات در فرآیند انتخابات اشاره کرد و افزود: مر قانون باید برای همه مبنا و معیار باشد. 
وی به اهمیت و ضرورت مشارکت پرشور مردم در انتخابات اشاره کرد و افزود: دشمنان در آستانه برگزاری انتخابات در مواردی با نفوذ در شبکه های اجتماعی در صدد ایجاد شکاف بین مسئولان و مردم هستند و ما باید نسبت به این تحرکات هوشیار باشیم.
فرمانده انتظامی استان به تهدیدات موجود در فضای حقیقی و فضای مجازی پیرامون انتخابات اشاره کرد و گفت: مسئولان باید مدیریت کنند تا مسائل اقتصادی و اجتماعی در فضای تبلیغات انتخاباتی، تبدیل به مسائل امنیتی نشود.
  سرهنگ آزادی با بیان اینکه نیروهای مسلح مجاز به دخالت در انتخابات نیستند، ادامه داد: نیروهای مسلح به عنوان مسئولان تامین امنیت انتخابات در کنار سایر دست اندرکاران، تمام تلاش خود را برای برگزاری انتخابات پرشور انجام می دهند.
 

نسخه قابل چاپ