جمعه 29 شهريور 1398   14:37:11
زنجان
1396/2/23 شنبهرئیس هیات نظارت بر انتخابات استان زنجان با بیان اینکه همه باید در جهت تامین اعتمادعموم مردم تلاش کنیم، اظهار کرد: در این راستا همه ملزم هستیم با تاسی به توصیه های رهبر معظم انقلاب، به مولفه های برگزاری انتخابات، سالم، با امنیت و پر شور توجه کنیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ حسین میرزاپور در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور استاندار زنجان، معاون سیاسی امنیتی استاندار، روسای هیأت های نظارت بر انتخابات شهرستان‌ها، فرمانداران و بخشداران برگزار شد؛ با بیان اینکه در شأن نظام جمهوری اسلامی نیست که حتی یک برگه رأی نیز در فرآیند انتخابات زیر سوأل برود، خاطرنشان کرد: پیگیری های هیات نظارت به منظور پیشگیری از وقوع  مسائل، برگزاری انتخابات سالم و حفظ آبروی نظام می باشد. 
میرزاپور رعایت مر قانون را از ضرورت های برگزاری انتخابات سالم برشمرد و گفت: اگر چه قانون انتخابات در مواردی کاستی‌هایی دارد، ولی اجرای همین قانون، تضمین کننده سلامت انتخابات است و ما نباید تفسیر و برداشت شخصی و گروهی از آن داشته باشیم.
وی بر ضرورت حفظ بی طرفی از سوی دست اندرکاران برگزاری انتخابات تاکید کرد و افزود: حضور و مشارکت مردم در فرآیند برگزاری انتخابات را باید در سطح جامعه تبیین کنیم؛ چرا که در واقع با حضور معتمدین و مشارکت شهروندان در مراحل مختلف انتخابات، این خودِ مردم هستند که انتخابات را برگزار می کنند و ناظر بر آن هستند.
میزراپور با بیان اینکه حضور مردم در انتخابات تبلور حمایت از نظام و انقلاب اسلامی است، خاطرنشان کرد: مردم همواره در مواقع حساس همچون انتخابات جلوتر از مسئولان حرکت می کنند.

نسخه قابل چاپ