چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:22:28
زنجان
1396/2/24 يكشنبهاستاندار زنجان بر ضرورت هماهنگی، همراهی و نزدیکی هیات های اجرایی، نظارت و بازرسی در سطح استان تاکید کرد و گفت: بسیار لازم و واجب بود که زمینه گفتمان و نزدیکی، زودتر از این فراهم می شد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ اسداله درویش امیری استاندار زنجان در جلسه ستاد انتخابات استان که با حضور رئیس هیأت نظارت بر انتخابات استان، روسای هیأت های نظارت بر انتخابات شهرستان‌ها، فرمانداران و بخشداران برگزار شد؛ با قدردانی از مجموعه تلاش های درست اندرکاران انتخابات در استان، افزود: 30 معتمد امر انتخابات که منجر به تشکیل هیات های اجرایی شد، با همکاری هیات نظارت استان و با کمترین چالش انتخاب شدند و این امر در تشکیل هیأت های اجرایی سرعت بخشید.
مقام عالی اجرایی استان اضافه کرد: ما باید به هیات نظارت بر انتخابات اعتماد داشته باشیم و متقابلا هم انتظار داریم هیات نظارت هم به مجریان اعتماد کنند.
وی بر ضرورت تلاش در جهت حفظ آبروی نظام و انقلاب اسلامی تاکید کرد و افزود: همه باید دست به دست هم دهیم تا آبروی نظام و انقلاب حفظ و از خون شهدا پاسداری شود.
نماینده عالی دولت در استان ادامه داد: انتخابات ها در مسیر 38 ساله انقلاب اسلامی همواره بوده،  ولی مهم  آن است که همه متمرکز شویم تا اعتماد مردم و جوانان به نظام لطمه نخورد، چرا که در صورت مخدوش شدن اعتماد مردم، آبروی نظام و انقلاب نیز خدشه دار می شود.
درویش امیری به این جمله از رهبر معظم انقلاب که "اگر جمهوریت نبود، از جمهوری اسلامی هم خبری نبود" اشاره کرد و ادامه داد: ما برای همیشه به جمهوریت که همانا حضور و رأی مردم است، محتاج هستیم. استاندار زنجان ادامه داد: مشارکت حداکثری در انتخابات، ضامن حفظ منافع ملی  و برقراری آرامش و امنیت داخلی و خارجی  کشور است.
مدیر ارشد استان خاطرنشان کرد: در زمان حاضر، کشور در شرایط حساسی قرار دارد، زمامداران حکومت غاصب اسرائیل و حاکمان بی کفایت آل سعود و رئیس جمهور بی ادب آمریکا در قالب یک مثلث شوم کمین کرده اند و این انتخابات را به عنوان تله ای برای جمهوری اسلامی می بینند و یقینا ملت بزرگ ایران با مشارکت حداکثری خود در انتخابات، پاسخ محکم و قاطعی به آن ها خواهند داد.
وی ادامه داد: هر زخم خورده ضد انقلاب و آنانی که با نظام و انقلاب سر عناد دارند، در صدد دنبال کردن ماموریت های این مثلث شوم در کشور هستند .
درویش امیری تاکید کرد: بنا به فرموده رهبر معظم انقلاب، ما برای حفظ آرامش و امنیت کشور با احدی تعارف نداریم و هر جریانی بخواهد آرامش اجتماعی و امنیت جامعه برهم بزند محکم در مقابل آن می ایستیم.
وی بر ضرورت صیانت از آرای مردم در انتخابات تاکید کرد و گفت: همان‌طور که رهبر معظم انقلاب نیز تاکید کردند، آرای مردم ، حق الناس است و ما باید از این حق صیانت کنیم، چون جایی که ممکن است اعتماد مردم به نظام متزلزل شود، همین موضوع پاسداری از رأی مردم در انتخابات است.

 


نسخه قابل چاپ