جمعه 29 شهريور 1398   14:38:42
سمنان
1396/2/21 پنجشنبهخبار: حضور و شرکت حداکثری در انتخابات، نظام اسلامی را بیمه خواهد کرد و این امر به ‌معروف در جامعه سبب عزت ملت خواهد شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ استاندار سمنان در بازدید از ستاد امر به‌ معروف و نهی از منکر استان سمنان با بیان اینکه اگر امر به‌ معروف و نهی از منکر در جامعه‌ای وجود داشته باشد آن جامعه بیمه خواهد بود، ابراز داشت: حضور و شرکت حداکثری در انتخابات، نظام اسلامی را بیمه خواهد کرد و این امر به ‌معروف در جامعه سبب عزت ملت خواهد شد.
وی افزود: مهم‌ترین معروف در انتخابات حضور گسترده مردم در انتخابات و مهم‌ترین منکر دادن رأی سفید است که باید توجه داشت برگ سفید نمی‌تواند تکلیف را از گردن افراد جامعه رفع کند چراکه امروز چشم دشمنان اسلام به انتخابات ایران دوخته‌شده تا از طریق آن بتوانند به اهداف شوم خود دست یابند لذا باید گفت رأی سفید و یا مشارکت نکردن مردم در انتخابات همان هدفی است که دشمن از جوانان مطالبه می‌کند.
استاندار سمنان ضمن بیان اینکه با هر برگه رأی برتوان نظام و انقلاب افزوده خواهد شد، گفت: حضور باشکوه مردم در انتخابات انجام این وظیفه اسلامی و مسئولیت‌پذیری در راستای تحقق اهداف نظام خوار چشم دشمنان خواهد شد و امروز شرکت در انتخابات یک واجب عینی برای اقتدار و سربلندی ایران اسلامی است که همه باید در آن شرکت کنند.
خباز بابیان اینکه امربه‌معروف و نهی از منکر بافضیلت ترین خدمتی است که هر فرد در جامعه می‌تواند انجام دهد، تصریح کرد: امربه‌معروف و نهی از منکر از فرایض الهی است که اگر از جامعه‌ای رخت بربندد، انسان‌هایی در آن جامعه حاکم می‌شوند که سبب آسیب رساندن به جامعه خواهد شد.
وی بابیان اینکه مهم‌ترین معروف از نگاه امام خمینی(ره) حفظ نظام اسلامی و مهم‌ترین منکر ضربه زدن به‌ این نظام است، افزود: یکی از اهداف قیام امام حسین(ع) امربه‌معروف و نهی از منکر بود و آنقدر اهمیت داشت که جان مبارک خود و یارانشان را در این راه نثار اسلام کرد.

نسخه قابل چاپ