شنبه 30 شهريور 1398   22:26:36
سمنان
1396/2/12 سه شنبهاستاندار سمنان گفت: نامزدهای انتخابات باید در وهله اول برای افزایش مشارکت پرشور مردم در انتخابات تلاش کنند چرا که این امر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را دوچندان می کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ استاندار سمنان گفت : نامزدهای انتخابات باید در وهله اول برای افزایش مشارکت پرشور مردم در انتخابات تلاش کنند چرا که این امر اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را دوچندان می کند.
خباز افزود: در انقلاب اسلامی همواره انتخاباتی باشکوه و حماسی برگزار شده است و به یاری خداوند باردیگر مردم آزادیخواه ایران با عزمی راسخ به پای صندوق های اخذ رای حاضر می شوند.
ایشان خاطرنشان کرد : مشارکت پرشور مردم در انتخابات دل رهبر انقلاب را شاد خواهد کرد و با همت مردم و مسئولان می توان گره مشکلات کشور را همانند ادوار گذشته باز کرد.
دکتر خباز اضافه کرد : رهبری همواره برمشارکت پرشور مردم در انتخابات تاکید داشته و خلق حماسه ای دیگر ازسوی مردم ایران نشان دهنده توجه آحاد جامعه به منویات رهبر انقلاب است.
وی اضافه کرد : نظام جمهوری اسلامی ایران را بدون حضور مردم در صحنه نمی توان تصور کرد و به یاری خداوند با مشارکت پرشور مردم در انتخابات پیش رو، برگ زرین دیگری برافتخارات این ملت سرافراز افزوده می شود.
استاندار سمنان افزود: مشارکت پرشور مردم در انتخابات، قدردانی از جانفشانی شهدای انقلاب و شهدای هشت سال دفاع مقدس و مدافعان حرم است وبه یاری خداوند با حضور گسترده مردم در انتخابات حماسه ملی دیگر در ایران اسلامی در راه است.
ایشان تصریح کرد : دستگاه های نظارتی، امنیت انتخابات را برعهده دارند و تاکنون عملکرد این نیروهای مخلص و ولایی برای برقراری ثبات در کشور بسیار مثبت بوده است.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ۲۹ اردیبهشت ۹۶ برگزار می شود‌ و استان سمنان که دارای هشت شهرستان، ۲۰ شهر، ۱۵ بخش و ۴۰۰ روستاست، در انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا هزار و ۱۹ نفر به عنوان اعضای اصلی و ۶۴۲ نفر به عنوان اعضای علی البدل در شوراهای اسلامی شهری و روستایی انتخاب می شوند.

نسخه قابل چاپ