شنبه 30 شهريور 1398   23:27:41
سمنان
1396/2/10 يكشنبهقنبری اظهار داشت: تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا نیز باید در چارچوب قانون باشد و ما نیز ملزم به رعایت قانون هستیم زیرا محور ما قانون ا ست.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استانداری در جلسه ستاد انتخابات استان با تاکید بر اینکه هیچ کس حق استفاده از امکانات دولتی ندارد، گفت: کاندیداها از دادن وعده های دست نیافتنی خودداری نمایند وعده ها باید قابل اجرا باشد انتخابات با توجه به اینکه سابقه طولانی در جمهوری اسلامی ایران دارد در قبل از انقلاب حرکت نمایشی بود ولی بعد از انقلاب کاملا قانونی و مردمی صورت می‌گیرد و این نشانه آگاهی مردم است و همچنین مجریان انتخابات دغدغه اجرای قانون را دارند.
وی اظهار داشت: تبلیغات نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا نیز باید در چارچوب قانون باشد و ما نیز ملزم به رعایت قانون هستیم زیرا محور ما قانون ا ست.
قنبری افزود: در این راستا اگر افرادی بخواهند در فضاهای مجازی و حقیقی قانون را رعایت نکنند با آنان برخورد خواهد شد.
در ادامه معینی دانشمندی مدیر کل حوزه استاندار و روابط عمومی گفت: در سه هفته باقیمانده به انتخابات فرمانداران شهرستانها به منظور شور و نشاط انتخابات و در جریان قرار گرفتن مردم از اقدامات صورت گرفته نشست خبری داشته باشند.
در پایان جلسه مسائل مربوط به تبلیغات و اطلاع رسانی نامزدهای ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا تبادل نظر شد.

نسخه قابل چاپ