چهارشنبه 27 شهريور 1398   17:16:13
سيستان و بلوچستان
1396/2/7 پنجشنبهعلی اوسط هاشمی در بیست و ششمین همایش دانش آموختگی طلاب حوزه علمیه دارالعلوم اهل سنت زاهدان اظهار داشت: کشور های خارجی اشتیاق بسیار زیادی برای سرمایه گذاری در سیستان و بلوچستان دارند. با فراهم شدن زیرساخت ها در سیستان و بلوچستان این استان در حال گذراندن فصل بهار توسعه یافتگی خود است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هاشمی گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی و دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به توسعه سیستان و بلوچستان دارند.رئیس جمهوری سه بار به سیستان و بلوچستان سفر کرده که این نشان از توجه ویژه ایشان به این استان است.

استاندار افزود : در اوج آتش افروزی های منطقه ای به برکت آگاهی و شعور بالای مردم، سیستان و بلوچستان از امنیت بسیار خوبی برخوردار است.

وی ادامه داد : سیستان و بلوچستان محور و کانون وحدت، امنیت، آرامش و تلاش برای توسعه همه جانبه است.حضور و مشارکت گسترده مردم در انتخابات نشان دهنده وفاداری مردم به نظام و کشور است.

هاشمی افزود : در روز انتخابات نباید کسی در خانه بنشیند و نسبت به آینده کشورش بی تفاوت باشد. مردم سیستان و بلوچستان در تمام انتخابات ها مشارکت بیش از ۷۰ درصدی را به ثبت رسانده اند که این بسیار ارزشمند و ستودنی است.


نسخه قابل چاپ