شنبه 30 شهريور 1398   23:28:25
سيستان و بلوچستان
1396/1/31 پنجشنبهجمشید نژاد در نشست اعضای شورای اداری شهرستان با قدردانی از عملکرد فرمانداری و بخشداری های خاش در ثبت نام کمی و کیفی انتخابات و کسب جایگاه ممتاز در این عرصه بیان کرد:مشارکت در عرصه انتخابات بسیار مهم بوده و باید به کیفیت برگزاری آن و انتخاب افراد توانمند و با تجربه و دارای علم ، خلاقیت و ابتکار توجه شود .

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛علی اصغر جمشیدنژاد جذب حداکثری مردم و برگزاری سالم و باشکوه انتخابات و صیانت از آرای مردم را از وظایف مهم مسئولان در انتخابات برشمرد.

وی در بخش دیگر سخنان با اشاره به هدف گذاری های دولت برای توسعه استان گفت: اجرای پروژه گازرسانی به صورت جهاد گونه شاخص کار دولت را نشان می دهد و پس از گازرسانی به زاهدان دیگر شهرهای استان گازدار می شوند و در ادامه به رفع معضلات بیکاری و اشتغالزایی کمک می شود. جمشیدنژاد ادامه داد: راه آهن نیز از پروژه های شاخص دیگر در استان بوده که هم اینک سه پیمانکار در حال کار هستند. 

معاون استاندار با بیان اینکه تلاش برای ارتقای شاخص های سلامت و کاهش آمارهای مرگ و میر زنان از اولویت های مهم دولت و مجموعه وزارت بهداشت و درمان است، تصریح کرد: اختصاص 100دستگاه آمبولانس و ایجاد چندین مرکز درمان بستر و بیمارستان و اورژانس و زایشگاه و غیره از دستاوردهای ارزشمند سفر چهار روزه وزیر بهداشت به استان در سال گذشته بوده که در راستای اجرای طرح تحول سلامت و پیگیری های استاندار و مقامات استان ارتقای شاخص های سلامت استان را شاهد بوده ایم.

جمشیدنژاد خاطرنشان ساخت: مبحث آموزش و پرورش و شاخص های خدمات در این حوزه و کمک به جذب بازماندگان از تحصیل در استان نیز با موفقیت های بالایی همراه بوده و دولت همچنان تلاش می کند در این مسیر بیش از این خدمات ارائه دهد. 

وی پیگیری برای اختصاص سه هزار نیروی آموزشی و فرهنگی و تلاش برای جذب نیروی انسانی از اقدامات ارزشمند دولت در استان نام برد.

وی رفع مشکلات حوزه ثبت احوال و صدور شناسنامه برای بیش از 22 هزار نفر با هدف خدمت رسانی به مردم و نیز شنیدن دغدغه های مردم و طرح مشکلات از سوی گروههای مرجع و بهره گرفتن از ظرفیت های نظر سنجی را از اولویت های مهم دولت در استان عنوان کرد.

رئیس ستاد انتخابات سیستان و بلوچستان مدیریت درست منابع و امکانات در شهر و جوامع را نتیجه انتخاب درست شوراها عنوان کرد و افزود: باید نگاهی وجود داشته باشد که همه منابع و امکانات با نیازسنجی ها و اولویت بندی ها صرف و هزینه شوند.

 


نسخه قابل چاپ