شنبه 30 شهريور 1398   22:21:19
سيستان و بلوچستان
1396/1/30 چهارشنبهاستاندار سیستان و بلوچستان در همایش فرمانداران استان گفت: ایجاد فضای مناسب رقابتی برای مشارکت گسترده مردم در انتخابات و جریانی که همه رودها را به دریای قدرت، عزت و اقتدار کشور تبدیل کند، هدف ماست.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ علی اوسط هاشمی در همایش فرمانداران سیستان و بلوچستان در فرمانداری نیکشهر اظهار داشت: بودن بر موضع عدالت در طریق انتخابات می تواند تضمین کننده مشارکت حداکثری مردم باشد در غیر این صورت تحریک احساسات مردم ارزیابی می شود.

وی بیان کرد: ملت به تبعیض جنسیتی در انتخابات شوراهای شهر و روستا روی نیاورند و براساس شایستگی نامزدها چه زن و چه مرد به آنان رای دهند.

استاندار گفت: هرکس در موضع حکومتی است و مسئولیتی متوجه او هست در فرصت دادن به چهره های نخبه، فرهیخته، توانمند و آزموده شده و آشنا به نیازهای زمان کشور از هیچ تلاشی فروگذار نباشد.

نماینده عالی دولت در استان تصریح کرد: مردم به مرحله ای از دانش و آگاهی رسیده اند که از رفتار برخی رسانه ها برای تحریک احساسات شان بی نیاز شدند؛ کاری نکنیم که رسانه ملی در منظر و دید مردم سقوط کند. وی افزود: قانون را رعایت کنید و بگذارید نگاه مردم به«قانون» ، نه نگاه به فرد و یا افراد قوی باشد.

هاشمی ادامه داد: با شکل گیری اعتماد بین مردم و مسئولان، خواسته ها نیز محقق می شود.


 


نسخه قابل چاپ