شنبه 30 شهريور 1398   22:15:39
فارس
1395/12/16 دوشنبهمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: فرمانداران زمینه مشارکت و فعالیت سالم و پرشور مردم در انتخابات آتی را فراهم کنند .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ هادی پژوهش در جلسه بررسی مسائل فرهنگی و آسیب های اجتماعی گفت: فرمانداران زمینه مشارکت و فعالیت سالم و پرشور مردم در انتخابات آتی را فراهم و با ایجاد انگیزه در انجام مقدمات اداری تسهیل ایجاد نمایند.
معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به در پیش بودن دو انتخابات مهم در سال آینده افزود: در کنار انتخابات ریاست جمهوری انتخابات شوراهای اسلامی برگزار می شود با این مشخصه که هر روستا خود یک حوزه انتخابیه می با شد و در این میان مشارکت مردمی در برگزاری انتخابات سالم تعیین کننده خواهد بود و می بایست ضمن برگزاری جلسات هم اندیشی و توجیهی با تدبیر و تأمل و آگاهی بخشی نسبت به افزایش مشارکت مردم در انتخابات که مورد نظر رهبری معظم انقلاب می باشد اقدام نمود.
وی در خصوص آسیب ها و معضلات اجتماعی افزود: اعتیاد، طلاق، فساد و حاشیه نشینی از جمله آسیب های اجتماعی هستند که از سوی وزارت کشور اعتبار مورد نیاز آن اختصاص داده شده است و فرمانداران می بایست راهکار های حل این معضلات را تهیه و در جهت رفع آنها به نحوی اصولی اقدام و از هر گونه حرکتهای غیر اساسی پرهیز نمایند.   
در این نشست مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری ضمن برشمردن زوایای پنهان آسیب های اجتماعی در جهت دستیابی به اهداف دولت تدبیر و امید سخنانی را بیان کرد.
 

نسخه قابل چاپ