شنبه 30 شهريور 1398   22:28:49
قزوين
1396/2/21 پنجشنبهاستاندار قزوین گفت: جوانان همگام با آحاد مردم با شعور و آگاهی بالای سیاسی با شرکت در انتخابات و در پای صندوق های رای حماسه بزرگ دیگری می آفرینند.
به گزارش پایگته اطلاع رسانی وزاتر کشور؛ "فریدون همتی" در جشنواره نشاط و امید و تجلیل از دانش‌آموزان و جوانان نخبه استان قزوین که پیش از ظهر امروز در سالن اجتماعات دانشگاه فرهنگیان استان برگزار شد، با بیان این مطلب ،اظهار داشت: در مقطع حساسی که در پیش رو داریم جوانان پاک؛ با ایمان؛ پرشور در سراسر کشور با مشارکت حداکثری توام با آرامش کامل ؛ وحدت و همدلی؛ اخلاق و قانونمداری،وحضور مقتدرانه در انتخابات روز 29 اردیبهشت آینده روشنی را برای کشور رقم می زنند.
استاندار قزوین با اشاره به انتخابات پیش رو اضافه کرد: در انتخابات این جوانان هستند که شور انتخاباتی و مشارکت حداکثری را برای کشور به ارمغان می‌آورند.
همتی ادامه داد: بیگانگان رفتار سیاسی ملت ایران به ویژه جوانان و نخبگان را در انتخابات پیش رو رصد می‌کنند و منتظر هستند تا ببینند ملت ایران چه حساسیتی نسبت به آینده خود دارند.
وی افزود: نقش بی‌بدیل جوانان قبل و بعد از انقلاب در حوادث گوناگون برجسته و ممتاز بوده است  و این نقش ممتاز جوانان برگرفته از شور، شعور، ایمان و اعتقاد راسخ آنان است.
همتی بیان کرد: جوانان به عنوان انرژی مثبت جامعه و در عرصه‌های علمی و فناوری امروز به قله‌های علم و فناوری می‌رسند.
وی ادامه داد:بنابراین یک مقطع تاریخی مهم همانند گذشته در پیش رو داریم و امید است این انتخابات با حضور مقتدرانه جوانان، آینده‌ای درخشان را برای کشور رقم بزنیم و دوستان را شاد ودشمنان نظام را ناامید کنیم.
استاندار قزوین مطرح کرد: در این ایام  فرمایشات رهبر معظم انقلاب حول محور انتخابات به ویژه نقاط قوت و ضعف آن است و در این زمینه فرمودند اگر در انتخابات مشارکت حداکثری و اخلاق اسلامی داشته باشیم، این انتخابات نقطه قوت ماست اما اگر دشمنان در لوای انتخابات بخواهند تفرقه ایجاد کرده و امنیت ما را دچار ضعف کنند، انتخابات برای ما سستی و ضعف می‌آورد.
همتی گفت: همه باید به رهبر معظم انقلاب بگوییم"ای رهبر عزیز با شور و شعوری که داریم راه درست و عقلانی کشور را در انتخابات دنبال کرده و یک مشارکت حداکثری را رقم می‌زنیم تا باز هم جوانان و ملت ایران سربلند باشند."
وی ادامه داد: قطع به یقین ملت ایران راه درست را تشخیص داده و برای آن صحه می‌گذارند.
در پایان این مراسم؛ توسط استاندار قزوین از جوانان برگزیده استان تقدیر شد.

نسخه قابل چاپ