شنبه 30 شهريور 1398   22:14:42
قزوين
1396/2/21 پنجشنبهرئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: 19 هزار و 908 نفر در استان، نخستین بار برای حضور در دوادزهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا واجد شرایط رای دهی هستند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید سعید شاهرخی دراولین همایش فرمانداران و بخشداران استان قزوین با اشاره به رونمایی از صندوق های الکترونیکی اخذ آرا در استان قزوین،گفت: یک هزار و 530 صندوق الکترونیکی در 496 شعبه در 6 شهر استان قزوین برای اخذ آرای مردم در پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا را آماده هستند.
وی ادامه داد: برای اولین بار است که از این شیوه برای اخذ رای در انتخابات استفاده می شود که افزایش سرعت و دقت در بازشماری و اعلام آرا را می توان از جمله فواید این دستگاه ها اعلام کرد.
شاهرخی افزود: تمامی امکانات و تجهیزات لازم برای برگزاری انتخاباتی سالم و با شکوه در 29 اریبهشت ماه آماده شده است.
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین گفت: 19 هزار و 908 نفر در استان، نخستین بار برای حضور در دوادزهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا واجد شرایط رای دهی هستند.
وی در پایان خطاب به نامزدهای انتخاباتی و هواداران آنها،گفت: امیدواریم این افراد با رعایت اخلاق اسلامی و دوری از هرگونه تخریب و تهمت و افترا به برگزاری انتخاباتی با شکوه و با مشارکت حداکثری که از منویات مقام معظم رهبری و شهدا و امام راحل است،کمک کنند.
پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا و دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به طور همزمان 29 اردیبهشت ماه جاری برگزار می شود.
گفتنی است در ابتدای این جلسه گزارشی از فعالت ها و اقدامات صورت گرفته برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی فرمانداران و بخشداران ارائه شد.

نسخه قابل چاپ