جمعه 29 شهريور 1398   15:31:23
قزوين
1396/2/21 پنجشنبهاستاندار قزوین تاکید کرد :فرمانداران و بخشداران بستر و زمینه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را فراهم کنند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ فریدون همتی در اولین همایش فرمانداران و بخشداران استان قزوین که در محل استانداری برگزار شد بیان داشت:  نظارت دقیق و مستمر بر تبلیغات داوطلبان شوراها و کاندیداهای ریاست جمهوری باید به طور مستمر صورت بگیرد تا از مدار قانون خارج نشود.
وی افزود: قانون در جمهوری اسلامی از ارزش و اعتبار بالایی برخور دار است منتهی با پیگیری و ارائه گزارش های به موقع باید از این ظرفیت استفاده کرد.
استاندار اظهار داشت: بد اخلاقی های انتخاباتی نتیجه معکوس می دهد و مردم در پای صندوق های رای جواب تخریب ها و توهین ها را خواهند داد.
همتی گفت: تخلفات انتخاباتی از ناحیه هیچ فرد ،نهاد و دستگاهی پذیریفته نیست و همه باید در چارچوب قانون و رعایت موازین اخلاقی حرکت کنند و هیچ کس نباید از حدود قانون خارج شود
وی بیان کرد: همه تلاش مجریان و دست اندرکاران برگزاری انتخابات باید تحقق مشارکت حداکثری باشد  و بستر و زمینه تحقق این موضوع را فراهم کنند.
استاندار تصریح کرد:انتظار از فرمانداران و بخشداران رعایت قانون،اخلاق،سعه صدر و تشریح خدمات نظام و دولت است و با همه داوطلبان و حامیان آنها باید با رعایت عدالت و پرهیز از رفتارهای جناحی برخورد کنند.
گفتنی است در ابتدای این جلسه گزارشی از فعالت ها و اقدامات صورت گرفته برای برگزاری انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا از سوی فرمانداران و بخشداران ارائه شد.

نسخه قابل چاپ