جمعه 29 شهريور 1398   14:40:08
قزوين
1396/2/17 يكشنبهرئیس ستاد انتخابات استان قزوین خواستار حضور پرشور جوانان در فضا و ایام منتهی به انتخابات شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید سعید شاهرخی در جلسه ستاد انتخابات استان گفت: مردم خصوصا جوانان در ایام منتهی به انتخابات حضور پرشوری داشته باشند تا زمینه حضور حداکثری در پای صندوق های رای فراهم شود.
رئیس ستاد انتخابات استان همچنین با تاکید بر حفظ موازین قانونی و اخلاقی از سوی کاندیداهای انتخابات و هواداران شان از آن ها خواست: از رفتارهایی که ممکن است برای شهروندان مزاحمت ایجاد کند اجتناب کنند.
شاهرخی همچنین افزود: همانطور که قانون اعلام کرده و بارها نیز تاکید شده است دستگاه های اجرایی و مجریان و ناظران انتخاباتی باید اصل بی طرفی را در انتخابات رعایت کنند تا با این کار زمینه ساز حضور حداکثری مردم در انتخابات ریاست جمهوری و  شوراهای اسلامی شهر و روستا شوند.
معاون سیاسی و امنیتی استاندار تصریح کرد: رای مردم به مفهوم واقعی کلمه حق الناس است و همه ما مکلف و موظف به صیانت از این آرا هستیم.
وی گفت: از تمامی کاندیداها و حامیان و هوادارانشان انتظار می رود با رعایت قانون از رفتارهایی که آرامش جامعه را سلب می کند پرهیز کنند.
رئیس ستاد انتخابات استان قزوین افزود: باید فضای انتخابات فضای بانشاط سیاسی بالایی باشد و از هرگونه رفتار و موضع گیری که نشاط و پویایی زا در سطح جامعه محدود می کند اجتناب شود. 

نسخه قابل چاپ