جمعه 29 شهريور 1398   15:27:27
قم
1396/2/3 يكشنبهمعاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم با اشاره به فعالیت های ستادهای انتخاباتی پس از تایید صلاحیت کاندیداهای ریاست جمهوری، خواستار معرفی مسئولان استانی ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری به فرمانداری قم شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور ، احد جمالی رئیس ستاد انتخابات استان قم با اشاره به تایید صلاحیت کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری، ضرورت تلاش برای شورآفرینی انتخاباتی را مورد تاکید قرار داد و گفت: امیدواریم چالش امنیتی خاصی نداشته باشیم.
وی با بیان اینکه مشارکت حداکثری اولویت نخست انتخابات ریاست جمهوری است افزود: همه ی مسئولان و سازمانهای مردم نهاد باید برای تحقق این مهم تلاش کنند.
جمالی با اشاره به آغاز فعالیت های ستادهای انتخاباتی ریاست جمهوری پس از تایید صلاحیت نهایی ادامه داد: مسئولان استانی ستادهای انتخاباتی بایستی کتبا به فرمانداری قم معرفی شوند.
رئیس ستاد انتخابات استان در ادامه با اشاره به تایید صلاحیت کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستای قم اظهار داشت: متاسفانه استان قم در رابطه با تایید صلاحیت افراد نسبت به سایر استانها از شرایط خوبی برخوردار نیست.
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم با بیان اینکه نباید به دنبال زوایای پنهان زندگی افراد بود افزود: دولت از ورود همه ی گفتمانها در انتخابات استقبال می کند.
وی با اشاره به ضرورت حاکمیت قانونمداری و اخلاق در فعالیت های انتخاباتی کاندیداها و نمایندگان ایشان در دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا خاطرنشان کرد: از سیاه نمایی نسبت به فعالیت های نظام و دولت بایستی خودداری شود.


نسخه قابل چاپ