جمعه 29 شهريور 1398   14:39:47
قم
1396/2/10 يكشنبهرئیس ستاد انتخابات استان قم بر ضرورت قانونمداری و رعایت اخلاق توسط کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا و اعضای ستادهای تبلیغاتی کاندیداهای ریاست جمهوری تاکید کرد و گفت: برخورد قانونی جدی با سیاه نمایی ها بر علیه نظام اسلامی صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ احد جمالی معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار قم در جلسه ستاد انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا طی سخنانی بر ضرورت نظارت جدی اعضای ستاد انتخابات جهت جلوگیری از فعالیت های غیرقانونی در ستادهای انتخاباتی و فضای مجازی تاکید کرد.
وی با بیان اینکه طی روزهای آتی تبلیغات کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستا آغاز می شود افزود: بایستی مسئولان آمادگی لازم را در راستای مدیریت شرایط داشته باشند.
جمالی ادامه داد: با افرادی که در سخنرانی ها و تبلیغات خلاف اخلاق و قانون عمل کنند و یا به سیاه نمایی علیه نظام و حاکمیت بپردازند مطابق قانون به صورت جدی برخورد خواهیم کرد.
رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به برنامه ریزی ها برای برگزاری انتخابات پرشور و سالم خاطرنشان کرد: دولت به عنوان مجری انتخابات خود را موظف به صیانت از آرای مردم می داند.


نسخه قابل چاپ