جمعه 29 شهريور 1398   14:40:34
قم
1396/2/19 سه شنبهاستاندار قم با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، خواستار استفاده از حداکثر ظرفیت دستگاه های اجرایی برای برگزاری انتخابات شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛  سید مهدی صادقی استاندار قم در جلسه شورای اداری استان قم طی سخنانی با اشاره به هماهنگی دستگاه های اجرایی استان برای تحقق اهداف دولت اظهار داشت: نگاه فراجناحی و فرابخشی و استفاده از همه ی امکانات برای خدمت به مردم همواره مورد توجه مسئولان بوده است.
استاندار قم با اشاره به بهره برداری از بسیاری از پروژه ها در سالهای اخیر اضافه کرد: افتتاح این طرح ها نتیجه ی امکان سنجی و استفاده از همه ی ظرفیتهای کارشناسی بوده است.
نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه پروژه «GNAF» برای نخستین بار در سطح کشور در قم دنبال شده است ادامه داد: به همین دلیل دستگاه‌های اجرایی باید همکاری‌ها و هماهنگی‌های لازم را در راستای اجرای مطلوب این طرح داشته باشند.
وی همچنین با بیان اینکه پست لجستیک در ارائه خدمات‌رسانی مطلوب‌تر به مردم نقش مهمی را ایفا می کند، عنوان کرد: بایستی برای تحقق شهر هوشمند برنامه‌های مختلف را دنبال کنیم تا بتوانیم خدمات را با هزینه‌های کمتری ارائه دهیم.
صادقی در ادامه با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، خاطرنشان کرد: دستگاه های اجرایی باید با حداکثر ظرفت ستاد انتخابات استان را در برگزاری انتخابات باشکوه یاری کنند.

 


نسخه قابل چاپ