جمعه 29 شهريور 1398   15:00:21
قم
1396/2/24 يكشنبهاستاندار قم با اشاره به ضرورت تامین امنیت انتخابات و برخورد با افراد اخلالگر اظهار داشت: مردم مراقب اختلاف افکنی های افراد سودجو در ایام انتخابات باشند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سید مهدی صادقی استاندار قم در جلسه ستاد انتخابات استان قم طی سخنانی با بیان اینکه انسجام بسیار خوبی در بین برگزارکنندگان انتخابات وجود دارد اظهار داشت: امیدواریم با مشارکت حداکثری مردم شاهد انتخاباتی باشکوه در سراسر کشور باشیم.
استاندار قم با اشاره به ضرورت هوشیاری مردم در برابر افرادی که قصد تحریک احساسات  ایشان را دارند افزود: جریان نفاق که به دنبال اختلاف افکنی است، با بعضی رفتار ناشایست سعی در ایجاد تشویش و ناامنی دارد.
نماینده عالی دولت در استان تامین امنیتی انتظامی در سطح استان را از مهمترین پیش نیازهای برگزاری انتخابات دانست و ادامه داد: مسئولان امنیتی بایستی هرگونه حرکت تحریک آمیز را رصد و با آن برخورد جدی داشته باشند.
احد جمالی رئیس ستاد انتخابات استان قم نیز با اشاره به گذشت حدود 4 ماه از آغاز فعالیت های این ستاد گفت: در این مدت جلسات ستاد انتخابات به صورت مداوم برگزار شده است و نقاط ضعف و قوت مورد بررسی قرار گرفته است.
وی افزود: پس از آغاز فعالیت های ستادهای تبلیغاتی کاندیداها به صورت مستمر جلسات کاندیداها و نمایندگان ایشان توسط ستاد انتخابات رصد می شود.


نسخه قابل چاپ