جمعه 29 شهريور 1398   14:52:54
كردستان
1396/2/18 دوشنبهفرماندار شهرستان قروه گفت: جامعه معلمان و دانش آموزان با نقش آفرینی در صحنه انتخابات شور و نشاط را در این فضای سیاسی ایجاد می کنند .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ پرویز کولانی در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان قروه با اشاره به افتخارآفرینی معلمان در عرصه‌های مختلف سیاسی و اجتماعی گفت: باید مردم، مسئولان و نامزدهای شورای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری بویژه هواداران، انتخابات را قدرت مردم و نظام بدانند و زمینه برگزاری یک انتخابات پرشور و شوق، با نشاط و سالم، با امنیت و گسترده را فراهم کنند.
وی افزود: اخلاق انتخاباتی حکم می‏کند تمامی نامزدها و طرفدارانشان به قانون عمل کنند و به دستورات دستگاه‏ها و نهادهای قانونی اعم از اجرایی و نظارتی گردن نهند.
کولانی خاطر نشان کرد: یکی از وظایف مجریان انتخابات حفظ روحیه امید و نشاط جامعه و بیان دستاوردها و خدمات نظام جمهوری اسلامی است.
فرماندار قروه ادامه داد: معلمان نقش بسیار مهمی در نظام تعلیم و تربیت دانش آموزان برعهده دارند و از جایگاه والایی نزد خداوند برخوردار هستند.
کولانی با بیان اینکه هر تلاشی که در راه اعتلای تعلیم و تربیت کشور صورت گیرد نقش سازنده ای در شکل گیری شخصیت و آینده فرزندان این سرزمین خواهد داشت، اظهار داشت: یکی از ابزارهای مهم توسعه آینده هر کشوری، تربیت و آموزش صحیح جوانان آن می باشد.
وی تاکید کرد: بزرگترین افتخار برای قشر معلم همین بس که تمامی پیامبران و ائمه معصومین خود را معلم دانسته اند که نشان از شان و جایگاه معلم در اسلام است.
فرماندار قروه در بخشی دیگر از سخنانش وجود معلم را برای سعادت و خوشبختی جامعه ضروری برشمرد و گفت: اگر جامعه ای ارزش معلم را نداند هرگز روی سعادت و توسعه را به خود نخواهد دید، بنابراین باید در جهت بالا بردن جایگاه معلم در جامعه تلاش کرد.
وی در پایان گفت : جامعه معلمان باید به خود ببالد که در اسلام و نظام اسلامی منزلت بالایی دارند و تلاش کنند که جامعه را به سمت تعالی سوق دهند تا به اهداف مقدس خود برسند.
 

نسخه قابل چاپ