چهارشنبه 27 شهريور 1398   16:20:17
كردستان
1396/1/23 چهارشنبهمشاور و سرپرست حوزه استاندار کردستان گفت: اطلاع رسانی از خدمات انجام یافته دولت و نهادها پیش درآمدی برای جلب مشارکت حداکثری مردم در انتخابات است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ عبدالرضا میقانی در نخستین جلسه مجمع عمومی فوق العاده شورای هماهنگی روابط عمومی های استان افزود: روابط عمومی ها با اطلاع رسانی شفاف و به موقع برای مشارکت مردم در انتخابات باید تلاش کنند چراکه حضور مردم در انتخابات نقش تعیین کننده ای در سرنوشت خود و کشور دارد.
به گفته وی، همزمانی دوره دوازدهم ریاست جمهوری و دوره پنجم شوراهای اسلامی فرصتی برای تشویق و دعوت مردم در تعیین سرنوشت ملی و منطقه است.
وی افزود: روابط عمومی ها یکی از عناصر مهم سازمانی هستند و باید جایگاه و نقش خود را در اطلاع رسانی شفاف ارتقا دهند و با اطلاع رسانی شفاف و دقیق خدمات سازمان های خود و انعکاس انتظارات مردم می تواند تا حد زیادی ارتباط بین خود با مردم و مسئولان را بهتر از گذشته کنند.
وی گفت: روابط عمومی ها باید بتوانند با استفاده از شیوه های نوین اطلاع رسانی اطلاعات لازم را در سریع ترین زمان در اختیار مخاطب قرار دهند و با استفاده از این شیوه ها گامی مؤثر در جهت ارتقا جایگاه روابط عمومی بردارند.
دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران و پنجمین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، روز جمعه 29 اردیبهشت 1396 به صورت همزمان برگزار می شود.
 

نسخه قابل چاپ