شنبه 30 شهريور 1398   23:06:45
كردستان
1396/2/12 سه شنبهفرماندار شهرستان بانه گفت: مردم باید حضور و مشارکت حداکثری در انتخابات داشته باشند و در واقع این حضور حداکثری نماد اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی است .
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ محمد فلاحی در مراسم تجلیل از روحانیون پیشکسوت شهرستان بانه با حضورآیت الله محمدحسینی شاهرودی نماینده ولى فقیه در استان کردستان و نیز مدیران و مسئولین استان و شهرستان برگزار شد با بیان این مطلب اظهار داشت:  مردم شهید پرور بانه همیشه در صحنه هاى دفاع از حقانیت جمهورى اسلامى حضور داشته و این بار نیز با حضور پرشکوه در انتخابات پیش رو ضمن اثبات وفادارى خود به نظام مقدس جمهورى اسلامى بار دیگر با رهبر معظم انقلاب هم پیمان شده و با ایشان بیعت مى کنند.
وى در ادامه نقش روحانیون را در آگاهى مردم و شناخت عمیق از آرمان هاى انقلاب و آموزه هاى دینى بسیار مؤثر دانست و برپایی همایش تجلیل از روحانیون پیشکسوت را قابل تقدیر دانست .
فلاحى با اشاره به ٨ سال دفاع مقدس و رشادت هاى بى نظیر مردم مؤمن و متعهد خطه کردستان خصوصا مردم شهید پرور بانه در جنگ علیه دشمن غاصب افزود: مردم بانه با از خودگذشتگى و هزینه هاى فراوان همیشه مانع از ورود دشمنان به سرزمین جمهورى اسلامى شده اند و از وفادارترین مرزبانان کشور بوده اند.
فرماندار بانه: مردم بانه در انتخابات پیش رو با حضور پرشور پاى صندوق هاى أخذ رأى بار دیگر با رهبر معظم انقلاب هم پیمان شده و بیعت مى کنند.
وى نام گذارى سال پیش رو از سوى مقام معظم رهبرى به سال اقتصاد مقاومتى تولید و اشتغال را ناشى از دغدغه ایشان نسبت به اشتغال و معیشت مردم دانست و تأکید کرد: باید همگى با جدیت هرچه تمام تر در جهت ایجاد زمینه هاى تولید و اشتغال زایی تلاش کنیم .
فرماندار بانه در پایان انتخابات پیش رو ( ریاست جمهورى و شوراهاى شهرو روستا) را بسیار مهم و تأثیر گذار خواند و گفت: همه باید یکصدا در انتخابات شرکت کنیم تا با خلق حماسه سیاسى و انتخاب آگاهانه به صورت مستقیم در سرنوشت سرزمین خود نقش داشته باشیم.
 

نسخه قابل چاپ