جمعه 29 شهريور 1398   15:01:32
كرمانشاه
1395/12/28 شنبهاستاندار کرمانشاه گفت: مجریان انتخابات در طول دروان برگزاری انتخابات باید کاملاً بی طرفی را رعایت کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ رازانی در آخرین نشست شورای اداری استانداری کرمانشاه در سال جاری که با حضور حضرت آیت اله علماء امام جمعه و نماینده ولی فقیه در کرمانشاه، ماموستا محمدی امام جمعه اهل سنت، فرمانداران، بخشداران و شهرداران شهرستان ها برگزار شد اظهار داشت: در اردیبهشت ماه سال آینده شاهد برگزاری دو انتخابات بسیار مهم ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا هستیم که اصلی ترین برنامه کاری مجموعه وزارت کشور و استانداری ها محسوب می شود.
استاندار کرمانشاه با اشاره به اینکه استانداری به عنوان مجری برگزاری انتخابات در این امر بسیار جدی است در ادامه یادآور شد: مجموعه ستاد انتخابات استان، فرمانداری ها و بخشداری ها باید با جدیت و حساسیت برخورد کنند و از هرگونه سستی در انجام به موقع کارها به شدت پرهیز کنند.
 وی افزود: از مجموعه مجریان انتخابات انتظار می رود در این زمینه کاملاً بی طرفی را رعایت کنند و طبق قانون هرگونه جانبداری و فعالیت انتخاباتی در ساعت اداری و یا با عنوان اداری تخلف محسوب می شود.
این مقام عالی استان با اشاره به اینکه به دلیل برگزاری همزمان دو انتخابات مهم، حجم کارها بسیار سنگین است در ادامه تصریح کرد: در این میان به ویژه انتخابات شوراها به دلیل گستردگی کار بسیار دشوارتر است و در آن ایام هر روستا خود تبدیل به یک حوزه انتخابیه می شود و در حوزه شهری هم وضعیت همینگونه است.
رازانی افزود: برگزاری مناسب این رویداد مهم مستلزم بسج همه جانبه امکانات و نیروی انسانی بسیار زیاد است که فراهم کردم آن ها کار آسانی نیست. بنابراین ستاد انتخابات استان، فرمانداری ها و بخشداری ها باید  با جدیت تمام و به عنوان یک اولویت اصلی موضوع انتخابات را دنبال کنند و از هرگونه غفلت و سستی بپرهیزند.


نسخه قابل چاپ