شنبه 30 شهريور 1398   22:56:49
كرمانشاه
1396/1/30 چهارشنبهرئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه گفت: آثار و عواقب رأی افراد در انتخابات به خود آن ها بازمی گردد و تجربه های گذشته نشان داده اگر انسان های اصلح انتخاب شوند به سود جامعه است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ یوسف شاه حسینی در دهمین نشست ستاد انتخابات استان کرمانشاه که  با حضور اعضای این ستاد برگزار شد گفت: در دو انتخابات بسیار مهم ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا باید تلاش کرد در کنار ایجاد شور و نشاط انتخاباتی، در فضای جامعه آرامش نیز وجود داشته باشد و همچنین فرصت ارایه تبلیغات برای نامزدها به شکل مناسبی فراهم شود.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار با تاکید بر این نکته که باید انتخاباتی در تراز جمهوری اسلامی برگزار کنیم در ادامه اظهار داشت: یکی از راهکار این است که نامزدها بیشتر به سمت اثبات شایستگی ها و اعلام برنامه های خویش قدم بردارند و از  تخریب رقبا و ارایه وعده های دروغین دوری کنند.

شاه حسینی از نامزدهای انتخابات شوراها خواست به مباحث قومی دامن نزنند و در ادامه افزود: نامزدها با گذر از منافع فردی به سمت دفاع و حمایت از منافع عمومی حرکت کنند.

وی با تاکید بر مهم بودن آرای مردم در سرنوشت جامعه اظهار داشت: آثار و عواقب رأی افراد در انتخابات به آن ها بازمی گردد و تجربه های گذشته نشان داده اگر انسان های اصلح انتخاب شوند به سود جامعه است.

رئیس ستاد انتخابات استان کرمانشاه تصریح کرد: باید به گونه ای عمل کرد که نشانه های پختگی و آموختگی از تجربیات گذشته در رفتارهایمان هویدا باشد.

در این نشست موضوعات و مباحث مختلفی همچون موضوع الکترونیکی شدن انتخابات شوراها، بررسی راهکارها برای تبلیغات مناسب انتخاباتی و مکانیسم های اعلام صلاحیت ها و دریافت درخواست های افراد رد صلاحیت شده مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

در نشست همچنین مصوبات جلسه قبل مورد بحث و بررسی قرار گرفت و در ادامه کمیته های مختلف ستاد انتخابات استان به ارایه گزارشی از فعالیت های صورت گرفته طی این مدت پرداختند.

 


نسخه قابل چاپ