جمعه 29 شهريور 1398   14:38:22
كرمانشاه
1396/1/24 پنجشنبهمعاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: تمامی اقدامات برگزاری انتخابات باشکوه در استان کرمانشاه فراهم گردیده است

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ نهمین جلسه ستاد انتخابات استان با حضور کلیه اعضاء و به ریاست یوسف شاه حسینی رییس ستاد در محل سالن جلسات استانداری تشکیل گردید.

در این جلسه معاون سیاسی و امنیتی استانداری گفت: دومین مرحله انتخابات یعنی بررسی صلاحیت داوطلبان شوراهای اسلامی شهر وروستا در سراسر استان در حوزه وزارت کشور در هیات های اجرایی به پایان رسیده و از امروز این موضوع در اختیار هیات های محترم نظارت قرار می گیرد.

وی افزود: اجرای دقیق قانون در بررسی صلاحیت ها اولویت اول ما در این مرحله بود که انشاءا.. بزودی در کنفرانس مطبوعاتی آن را بیان خواهم کرد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کرمانشاه افزود:  خوشبختانه همه مقدمات کار برای برگزاری انتخاباتی با شکوه که عزت ملت بزرگ ایران را بار دیگر به نمایش بگذارد و رضایتمندی رهبر معظم انقلاب را در پی داشته باشد ، در استان کرمانشاه فراهم شده است

در ابتداء اعضاء کمیته های عضو ستاد گزارش فعالیت های خود را ارائه نموده  و سپس مصوبات جلسه گذشته قرائت و هر یک از دستگاه ها به بیان گزارش اقدامات خود در خصوص مصوبات مربوطه پرداختند.

 


نسخه قابل چاپ