جمعه 29 شهريور 1398   14:57:00
كهگيلويه و بویراحمد
1396/2/26 سه شنبهاستاندار کهگیلویه و بویراحمد بر تلاش بیشتر برای جلب اعتماد و رضایتمندی مردم و ستاد انتخابات کشور از نحوه عملکرد ستاد انتخابات استان تاکید کرد.
 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ سیدموسی خادمی در نشست ستاد انتخابات استان گفت:  مطابق با اعلام معاون سیاسی وزیر کشور ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سایر نقاط کشور به برنامه زمان بندی عمل نموده است و در برخی از آیتم ها عملکرد مناسبت تری داشته است.
وی اظهار داشت: ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد آموزش های انتخابات را با کیفیت مناسب با هدف بهره مندی مجریان و آشنایی با قوانین و مقررات برگزار نموده و استانی است که از نظر آموزش در سطح کشور رنگ سبز را به خود اختصاص داده است.
استاندار خاطر نشان کرد: عملکرد ستاد انتخابات استان کهگیلویه و بویراحمد از ابتدا تاکنون در نشست منطقه ای که در استان فارس برگزار شد مورد تقدیر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور قرار گرفت.
خادمی از آمادگی کامل ستاد انتخابات استان برای برگزاری انتخاباتی امن، سالم و پرشور خبر داد و افزود: این آمادگی ستاد انتخابات استان که نشان از به روز بودن اطلاعات فرمانداران و بخشداران و تأثیر آموزش ها و عملکرد آنان است، موجب رضایت مردم و ستاد انتخابات کشور خواهد بود.

 


نسخه قابل چاپ